Wpis z mikrobloga

Mnie tam podoba się nowa siódema, gdybym srał hajsem na pewno bym kupił. Jak to zwykle bywa w autach tej klasy ma troche niepotrzebnych bajerów, ale tak to już jest. Co do baterii w kluczyku to nie wydaje mi się to kłopotliwe, bo jeżeli bateria padnie to tylko ta, która zasila jego "smrtfonową" część, a zwykłe otwieranie i odpalanie auta zostanie po staremu jak np. w e65.

#bmw #motoryzacja #samochody
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ciasto_hirol: z tego co widziałem to będzie czterogarowy pseudosilnik r6 i v8. szkoda, że bez v12 ale ogólnie od tego się odchodzi. bo nawet m'ki wolą zrobić na bazie v8 i uturbić więc może po prostu v8 ma jakąś przewagę nad v12. pewnie i tak chodzi tylko o oszczędność korpo (,)
  • Odpowiedz
@sorek: nie sluchalem wlasnie, kilka zdjec obejrzalem tylko.

No ale jesli tak ma byc to.... R.I.P. 7er, Mpaki zawsze sa okropne, a do limuzyny to te napompowane zderzaki beda pasowac jak swini siodlo.
  • Odpowiedz
@sorek: ale z malym silnikiem mozesz zrobic wysokie wyposażenie i odwrotnie. Np auta ochrony to beda "biedaki" z V12, taksowki dla VIP to najmniejszy silnik z duzym wyposazeniem. W innych autach wyposażenie jest bardziej powiazane z silnikiem.
  • Odpowiedz