Wpis z mikrobloga

Wszyscy sracie, bo hurr #!$%@? durr wyprzedaż letnia na Steam, omg mój portfel, Gaben staph!

A ja co? Ja mówię: GABEN #!$%@? SIĘ!

Właśnie dobiega końca 193 dzień jak nie kupiłem żadnej gry, i nawet nie wiem kiedy te ponad pół roku zleciało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze mi z tym.

#steam #gry #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #stopchomikowaniugier
Pobierz Lookazz - Wszyscy sracie, bo hurr #!$%@? durr wyprzedaż letnia na Steam, omg mój port...
źródło: comment_RubBbupaU13fSnjurbSZyf8vYNyacO97.jpg
  • 13
@efeeem: no #!$%@?, po ponad 40 latach kiedyś trzeba!

Ale to generalnie nie o to się rozchodzi, grać gram bardzo rzadko, co mi jednak nie przeszkadzało w tym, żeby łykać każdą niby lepszą promocję i bundla. Aż powiedziałem "dość #!$%@?", i tego się trzymam.
@Triplesix: pamiętam datę ostatniego zakupu, i liczę sobie za pomocą pewnej stronki od czasu do czasu, ile to już dni minęło ;)

A mój ostatni zakup to Binding of Isaac: Rebirth - awatar zobowiązuje ;) Ale oczywiśnie nie zagrałem w to do dzisiaj xD

A swego czasu sam myślałem o kupnie konsoli, na początek PS3 i ograć co lepsze, a potem zmiana na PS4. Ale mi przeszło. Mam nadzieję, że tak
@Lookazz: ja wyszedłem z takiego założenia, że zamiast nakupić szrotu po 3 uro, bo jest tani, kupi sobie jedną, konkretną grę, taką w którą chce zagrać. Niekoniecznie na steam, ale tam gdzie będzie najtaniej. Dość sponsorowania grubasa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Lookazz: zapomnialem dodac, ze te przeceny na steamie to zazwyczaj kpina - caly rok mozna cos kupic taniej albo w porownywalnej cenie na g2a, a tu nagle 3 eur taniej i #!$%@?, wydajemy 200 eur na gry w ktore nigdy nie zagramy :D

Niestety sam nie jestem wolny od glupiego wydawania pieniedzy, dosc powiedziec ze mam przyzwoity komputer na ktorym prawie nie gram bo nie ma czasu, ps4 (jak wyzej, ale
@arko123: jasne, lepiej tak niż pisiont gównogier, bo tanio. Ja przestałem to kupować głównie dlatego, że grać i tak mało gram, a jakaś kasa jednak przez to uciekała mimo wszystko. Dolar tu, 2 euro tam, 3 dolary gdzie indziej...

@pazdzioch564: którego Isaaca? W Rebirth nie grałem, jak wyżej pisałem, ale we wcześniejszą tak, i polecam.
@Triplesix: ja ogólnie bojkotuję kupno gier, to nie tak, że nie daję zarobić tylko Gabenowi.

dosc powiedziec ze mam przyzwoity komputer na ktorym prawie nie gram bo nie ma czasu


@Triplesix: ja mam taki złożony w 2009, wszystko z nim ok, grać nie gram, ale i tak #!$%@? się zastanawiam czy nie kupić czegoś co by nie podpadało pod #pcmasterrace... Na #!$%@? mi to, sam nie wiem ( ͡
@Lookazz: otoz to, ja juz szykuje miejsce na 3 monitory i portfel na SLI - jedyne co mnie moze przed tym powstrzymac to kupno nowego auta, tutaj wygra rozsadek. Autem przynajmniej jezdze ;)