Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirableki, #ogloszenieparafialne

Mam dla Was kolejnego newsa! Do grona sponsorów #wroclawskiewykopparty dołączył @redisbadpl!

Red is Bad przygotował dla nas troche koszulek i innych gadżetów, które będzie mogli wygrać w zbliżających się konkursach!

Więcej informacji o sponsorach i konkursach już niebawem!

Nie wiesz nic o party?! Wiecej znajdziesz TUTAJ
Pamietaj, żeby zapisać się na wydarzenie - pomożesz nam dzięki temu lepiej się przygotować!

#wykopparty #krakowskiewykopparty #trojmiejskiewykopparty
PanKara - Hej Mirki i Mirableki, #ogloszenieparafialne 

Mam dla Was kolejnego news...

źródło: comment_xx4HRU2l6gPRHetGtxnPlv9Xj1yichyH.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@PanKara: dlaczego nie napisałeś, że imprezę robią Roman Zieliński i Dawid Gaszyński? ( ͡ ͜ʖ ͡) Od razu by się tym u góry wyjaśniło :D
  • Odpowiedz
@PanKara: Szkoda, że nie w czerwcu jeszcze. Pokój mam do końca czerwca. Od której godziny do której jest to planowane? Bym musiał zdążyć na max ostatni pociąg o 21:23 bądź rano o 6:37.
  • Odpowiedz
@PanKara: Czyli tak do 5-6 godziny pewnie. W dzień mam na szczęście pociągi średnio co 2 godziny :) Gdyby to był czerwiec to byłbym raczej na pewno, bo na miejscu, a tak specjalnie dojeżdżać 2 godziny w jedną stronę...
  • Odpowiedz
Nie lubisz typów z koszulkami czegewary o któym wyczytałeś na kwejku i fejsie? Popierasz wolny rynek o którym słuchasz na jutubie od zagrajmerów? Uważasz że apolityczne imprezy powinny być polityczne bo tak Ci pasuje? U nas możesz kupić koszulki o bohaterach Wolski o których także wyczytasz w internecie i na profesjonalnych fanpejdżach fejsa! Nie przegap okazji! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz