Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirableki, #ogloszenieparafialne

Mam dla Was kolejnego newsa! Do grona sponsorów #wroclawskiewykopparty dołączył @redisbadpl!

Red is Bad przygotował dla nas troche koszulek i innych gadżetów, które będzie mogli wygrać w zbliżających się konkursach!

Więcej informacji o sponsorach i konkursach już niebawem!

Nie wiesz nic o party?! Wiecej znajdziesz TUTAJ
Pamietaj, żeby zapisać się na wydarzenie - pomożesz nam dzięki temu lepiej się przygotować!

#wykopparty #krakowskiewykopparty #trojmiejskiewykopparty
PanKara - Hej Mirki i Mirableki, #ogloszenieparafialne 

Mam dla Was kolejnego news...

źródło: comment_xx4HRU2l6gPRHetGtxnPlv9Xj1yichyH.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@Szab: Musisz być bardzo inteligenty i umiesz szybko pisać, jeżeli w ciągu 2 min. potrafisz stworzyć "całkiem sporą odpowiedź", która celnie będzie punktować adwersarza, szkoda, że mnie tym nie zaszczyciłeś.

A teraz poważnie, uważasz, że nie warto przedyskutować takiej kwestii? Dlaczego jednym wolno promować swoje poglądy, a innym nie?
Ale nie, oczywiście najłatwiej zaorać swojego rozmówcę "mi się nie chce i nawet mi cie nie żal". To wyczerpuje cały temat
  • Odpowiedz
soczysty ból dupy lewactwa


@LibertyPrime: Pudło, prawicowe poglądy to ja już miałem kiedy, ty byłeś jeszcze w przedszkolu. Ale właśnie przez takich przedstawicieli tej strony sceny politycznej mi trochę przeszło i wolę kierować się zdrowym rozsądkiem niż przynależeć do jakiejś konkretnej opcji.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: nie ma żadnego bólu dupy o nic, są jedynie zdrowe pytania o to, czy wykop party, coś apolitycznego, nie stał się właśnie imprezą polityczną. Myślę, że część ignorantów może mieć to w dupie, a część ludzi chciałaby jednak wiedzieć i może wybierze inną aktywność tego wieczoru.
  • Odpowiedz
@PanKara: @kmicolo

Ale chałę odpieprzyliście. Zamiast zrobić spoko imprezę dla wszystkich, zrobiliście jakieś rozdawanie koszulek, które będą pewnie negatywnie nastawione do innych ludzi.

Better dead than red? Serio?

To tak jakbym zrobił wesele na którym sympatycy PiS byliby niemile widziani. Żenada.
  • Odpowiedz
@PanKara: Sponsorów trzeba dobierać z głową. Jakby sponsoring zaproponowało SLD, w zamian za konkurs śpiewania Międzynarodówki w którym do wygrania będą koszulki SLD i koszulki z Che Guevarą też byś się cieszył ze sponsora? Decyzją o sponsorze wykluczacie pewną część potencjalnych uczestników. Dajecie sygnał: Wykop spoko, ale was nie lubimy, nie chcemy. Pięknie dzielicie. Super empatia.

Jak organizuję imprezę dla ludzi o przeróżnych poglądach to nie organizuję konkursów śpiewania Międzynarodówki
  • Odpowiedz
@BongoBong: red is bad zasugerowało, że koszulki dostaną ludzie którzy podczas imprezy natłuką jak największą ilość lewaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bez spoilera, bo jeszcze idioci pomyślą że to nie żart.
  • Odpowiedz