Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirableki, #ogloszenieparafialne

Mam dla Was kolejnego newsa! Do grona sponsorów #wroclawskiewykopparty dołączył @redisbadpl!

Red is Bad przygotował dla nas troche koszulek i innych gadżetów, które będzie mogli wygrać w zbliżających się konkursach!

Więcej informacji o sponsorach i konkursach już niebawem!

Nie wiesz nic o party?! Wiecej znajdziesz TUTAJ
Pamietaj, żeby zapisać się na wydarzenie - pomożesz nam dzięki temu lepiej się przygotować!

#wykopparty #krakowskiewykopparty #trojmiejskiewykopparty
PanKara - Hej Mirki i Mirableki, #ogloszenieparafialne 

Mam dla Was kolejnego news...

źródło: comment_xx4HRU2l6gPRHetGtxnPlv9Xj1yichyH.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
Jakby fundacja batorego czy c&a (koszulki z che guevarą) sponsorowali to by było wszystko spoko xD spokojnie idioci to tylko sponsorzy. jak ktoś nie będzie chciał koszulki czy innego gadżetu to nie musi odbierać, znajdą się inni chętni.
  • Odpowiedz
@Muezi: trochę słaby przykład z c&a, bo nie jest to firma agitująca politycznie.

Co do tekstu:

spokojnie idioci to tylko sponsorzy

to tak niestety świat nie działa, że robisz domyślnie apolityczną imprezę sponsorowaną przez aktywistów politycznych i nie ma żadnych komentarzy dot. twoich RiGCz. Samo red is bad się cieszy na swojej stronie, że nie jest sponsorowana przez UE, także to tak nie działa, że jest to "tylko sponsor". Po prostu organizator #wroclawskiewykopparty próbuje celowo przemycić treści polityczne na imprezę apolityczną albo nie ogarnia PR i organizacji i tylko jak głupi się cieszy, że będą koszulki, a tak naprawdę strzela sobie
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: przecież jest apolityczna. Nigdzie nikt ci nie mówi by przynosić jakieś transparenty, czy cokolwiek. Przeczytałeś chociaż jak impreza ma wyglądać? Czy tylko popatrzyłeś na sponsorów? Zawsze przed pójściem na jakiś event sprawdzasz sponsorów i na podstawie tego podejmujesz decyzje gdzie pójść, a gdzie nie?
  • Odpowiedz
spokojnie idioci to tylko sponsorzy.


@Muezi: A gdyby tak koszulki rozdawała antifa albo młodzieżówka komunistyczna i gdybym wyraził swoje oburzeni, że to forma agitacji politycznej, to tez byś mnie uspokajał, że to tylko sponsorzy?
  • Odpowiedz
@flager: rozdawanie a finansowanie imprezy to co innego. Jakby finansowali (w co wątpię) to co by mi przeszkadzało to jeżeli impreza byłaby apolityczna? Jak gdzieś idę to żeby się dobrze bawić, a nie po nagrody.

@grzegorz-zielinski: nie umiesz się w takim razie dobrze bawić. Może lepiej, że nie wszędzie się pojawiasz.
  • Odpowiedz
@Muezi: jesteś po prostu niedoinformowany i nie wiesz jakie akcje robi red is bad. Próbujesz ze swojej indolencji uczynić mi przytyk, że ja, jako doinformowany, widzę wszędzie politykę i agitację.

Nie, widzę ją po prostu tam, gdzie ona jest, a firma Red is Bad jest zaangażowana w agitację polityczną. Tyle. Jak to negujesz, to nie mamy o czym rozmawiać.
  • Odpowiedz
@Muezi:

Jak gdzieś idę to żeby się dobrze bawić, a nie po nagrody.


nie umiesz się w takim razie dobrze bawić. Może lepiej, że nie wszędzie się pojawiasz.

O, jak tak bardzo lubisz imprezować i nie przeszkadza ci trochę agitacji, to chodź ze mną. W następnym tygodniu robię rundkę: zaczynam balować w anarchistycznym skłocie, potem konwencja u feministek, następnie małe bara-bara w klubie LGBT, potem małe piwko z neonazistami, dalszym
  • Odpowiedz
@Muezi: wątpię w jakość twojej umiejętności czytania i informowania siebie samego, gdyż w treści wpisu który komentujesz czytamy:

Mam dla Was kolejnego newsa! Do grona sponsorów #wroclawskiewykopparty dołączył @redisbadpl!

Red is Bad przygotował dla nas troche koszulek i innych gadżetów, które będzie mogli wygrać w zbliżających się konkursach!


Jako, że widzę twoją niemoc w tym
  • Odpowiedz