Wpis z mikrobloga

Uskuteczniłam #celuladeals z samego rana, o którym mówili już Mirki. Ekspres Bosch Tassimo + 4 x kapsułki do niego (3 opakowania po 16, jedno 8, ale można wszystkie po 16) za 19,04 RAZEM. Bo w Carrefour promocja, model TAS 1202 za 169,00 + te 4 paczki kapsułek dowolne smaki po 0,01gr. Czyli ekspres i 4 paczki w cenie jednej paczki kapsułek. Oczywiście jeszcze deal nie zakończony, czekam na zwrot, ale radzę szybko kupić, bo niby promocja do września, ale pula zwrotów to 37 000 zł, czyli nie do nieskończoności. Powiadomię jak dostanę $$. #promocje #tassimo link: http://promocjebosch.pl/
Pobierz Shagga - Uskuteczniłam #celuladeals z samego rana, o którym mówili już Mirki. Ekspres...
źródło: comment_vScIWRXR8had0AD4OnTy6BCeUpiZAwmU.jpg
  • 29
@Shagga: wbijam do careffoura kupuję ten ten najtańszy ekspres bosha płacę 170 zł robię fotę paragonu wysyłam im tam do Bosha i czekam 60 dni na zwrot 150 zł tak ?
@kejor: no albo krócej, 60 to maksymalnie mają czas. I nie zapomnij wziąc 4 paczek kaw za 0,01gr. Ale w skrócie to tak, wypełniasz formularz, zdjecie paragonu, zdjecie kodu kreskowego z pudełka i czekasz.
@Shagga: "Uczestnik może wziąć udział w Akcji więcej niż jeden raz."
Obawiam się, że pula już dawno zeszła a we wrześniu będzie wysyp tego badziewia na alledrogo (tak, jak to zwykle bywa z "promocjami"). Ciekaw jestem jakie rozwiązanie przewidzieli na wypadek, gdyby okazało się, że do dziś już sprzedano 3000 sztuk (a informacji o zakończeniu promocji na stronie brak). Zwrócą tylko pierwszym 2500? Regulamin tego nie określa.
@UowcaTroli: zwracać będą dopóki będzie hajs, jak wyczerpią środki to już nie. Poza tym nie kupujesz tego u nich tylko w sklepie innym, można tam sobie zwracać zawsze. Ale puli nie wyczerpali przynajmniej do czasu gdy ja wysłałam, dostałam dwa maile, jeden automatyczny chyba, a potem napisali, żebym dosłała skan wyciętego kodu kreskowego, bo zdjecie pudełka z kodem być nie może, więc raczej skoro tak indywidualnie podchodzą do sprawy i mi