Wpis z mikrobloga

#csgo

Witam drogich Mirasów! Oto jest mój pierwszy post, ale żeby nie przeciągać przejdę od razu do sedna!
Otóż grając sobie nie dawno z kumplami udało mi się wbić do orzełka, z czego niesamowicie się cieszyłem, do tego momentu wszystko było spoko bo grałem sobie z kumplami to w trójkę, czasem w czwórkę a niekiedy nawet w piątkę, ale to niestety nie często. Pech chciał że moi koledzy bardzo rzadko pykają ostatnio w cska, a jako że ja bardzo lubię spędzić czasem całe dnie i noce z karabinem w ręku postanowiłem pograć troche MM... SAM... I się zaczęło... przed chwilą zaliczyłem 8 przegraną pod rząd, bardzo możliwe że zaraz spadnę do skrzyżowanego kałaszka, a nerwy są już zszargane do granic możliwości więc w końcu postanowiłem ruszyć swoją leniwą dupę i po wielu tygodniach planowania, mam zamiar zebrać jeszcze 4 graczy z którymi będę mógł stworzyć ZGRANĄ drużynę z którymi będę mógł pograć kilkanaście meczyków tygodniowo. Chcę potraktować to troszkę na poważnie więc mam w planach treningi taktyk, granatów dymnych i wielu innych rzeczy abym w końcu mógł poczuć się jak członek drużyny a nie uproszczonego trybu 5vs5 w niemal każdym meczu. Postaram się stworzyć dobrą, sumienną drużynę. Jeżeli byliby jacyś chętni to dajcie znać na pw czy w komentarzach. Poszukuję ludzi z mózgiem, najlepiej z rang wyższych niż szeryf, takich którzy lubią dłużej posiedzieć przy cs ale głownie takich z którymi łatwo będzie można się dogadać! Mam nadzieję że moja druga, trzecia, czwarta i piąta połówka czekała na mnie własnie tu :D

#tldr Szukam 4 ogarniętych osób do stworzenia śmiałej drużyny w csie!
  • 4
@Lembaz: ty tam zagrales pare meczy, ja mam 130 wygranych i wiekszosc to solo xD dzis na overpassie typek po 1 rundzie przegranej zaczal plakac zeby go wykickowac xD range LE, wiec moglbym cos zagrac, aczkolwiek za tydzien mam egzaminy zawodowe wiec moge miec malo czas w ten weekend ;p