Wpis z mikrobloga

@BQP: Chodzi o to, że zwycięzca giveawaya nie ma możliwości takiego zgłoszenia wcześniej niż 7 dni po wygranej. Ty bana dostałeś nie za fałszywy klucz, w sensie nieprawidłowy, a za fałszywy w sensie z lewego źródła. Tutaj faktycznie pytanie skąd admin wiedział, że jest fałszywy. Skąd go masz i co napisałeś w opisie giveawaya?
@-PPP-: klucz wygrałem na steamgifcie, dostałem go na pocztę i wystawiłem. Opisu nie było żadnego. Poza tym, dlaczego zostałem zgłoszony przez użytkownika, który ten klucz wygrał? W każdym bądź razie coś jest nie halo. Wystawiłem kilka rzeczy i poza tą jedną problemu nie było nigdy.
@BQP: Było gdzieś napisane, że to przez tego konkretnego użytkownika zostałeś zgłoszony?

Wygrałeś na steamgifcie i wystawiłeś? Gry wygrane na steamgifcie masz obowiązek przypisać do konta. Jeśli wygrałeś grę, mając ją wcześniej na koncie to złamałeś regulamin. Jeśli wygrałeś grę nie mając jej na koncie i wystawiłeś ją, także go łamiesz. Chyba, że miałeś 1 klucz z innego źródła i 1 wygrany i przypisałeś któryś z nich do konta, wtedy ok.