Wpis z mikrobloga

Mirki,czy was też tak niesamowicie #!$%@? subtank mini ?
OCC 0.5 był szał #!$%@? na mango z atmosa,na 1.2 już gorzej ale też spoko.( ͡° ͜ʖ ͡°)
2 stockowe grzałki pod rba #!$%@? strzelił,próbowałem na przeróżne sposoby,zawsze po jakimś czasie pojawiał się bober,a dym generalnie jakiś mniej przyjemny od tego z OCC.
Wy też macie takie problemy ?( ͡° ʖ̯ ͡°)

#epapieros
  • 7
@shzrck: Ja tam vapuje tylko na module RBA liquidy około 60 - 70 % gliceryny. Na grzałce 0,6 ohma najlepiej przy 25-27 watach. Zero bobra :)
Grzałki OCC to jakieś nieporozumienie, wata jest w nich tak upchana że skutecznie uniemożliwia transport liquidu.
@shzrck: generalnie to jadę na stockowej grzałce od miesiąca XD Tylko przepalam ją co jakiś czas i zmieniam watę (MuJi czy jakoś tak, tą płaską ). Są tu specjaliści od kręcenia, niech się lepiej oni wypowiedzą. A watę montuję dokładnie tak jak brodacz pokazywał na filmie o subtanku i jest git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale niebawem zaczynam kręcić bo obie OCC poszły do kosza po tygodniu
@shzrck: Powiem jeszcze że miałem pary razy MEGA bobra i nie mogłem dojść co jest nie tak bo wata się nie przypalała i nie była to wina braku liquidu.
I tak, albo miałem niedokręcony pin, albo gdzieś robiło się jakieś zwarcie i liquid się "gotował" za bardzo. w każdym razie, wszystko rozkręciłem, przeczyściłem i przeszło. Teraz cieszę się gęstymi kumulusami bez bobra( ͡° ͜ʖ ͡°)