Wpis z mikrobloga

znalezisko o fragmencie programu Kukiza pokazało, że na wykopie jest wielu jego zwolenników.


@Spaceman_: Raczej, wielu przeciwników.

Powiedz mi kto zyska na udupieniu Kukiza? Moim zdaniem tylko Petru. A kto jest większym szkodnikiem wg. ciebie Kukiz, czy Petru?

EDIT: i nie rozważam tutaj kwestii ochłapów w postaci 3% odebranych Korwin
traktujesz ludzi jak bezmyślnych idiotów i lemingi,


@franekfm: tacy są ludzie. Inaczej Kukiz nie osiągnąłby takiego wyniku.

Powiedz mi kto zyska na udupieniu Kukiza? Moim zdaniem tylko Petru.


@zgnily: zgadzam się, że Petru.

A kto jest większym szkodnikiem wg. ciebie Kukiz, czy Petru?


@zgnily: obaj szkodzą. Tylko, że to Kukiz będzie przy władzy więc skupiam się bardziej na nim. Jak Petru przedstawi swój program to z chęcią go przeanalizuję.
Jak Petru przedstawi swój program to z chęcią go przeanalizuję


@Spaceman_: truelolcontent, czyli czekasz, aż Petru zrobi sondaże, które postulaty będą fajne i przyciągną tępe lemingi a które NIE. Beka z Nowoczesnej równo, jedna wielka partia populistów.

W ogóle beka z lewactwa, które wymyśla postulaty a później próbuje dostosowywać rzeczywistość do swoich wymysłów. Postulaty mają wynikać z nauki i analizy świata nas otaczającego a nie mają być wymyślane.
jedna wielka partia populistów.

W ogóle beka z lewactwa, które wymyśla postulaty a później próbuje dostosowywać rzeczywistość do swoich wymysłów. Postulaty mają wynikać z nauki i analizy świata nas otaczającego a nie mają być wymyślane.


@franekfm: ładnie opisałeś ruch Kukiza.
@Spaceman_: Petru to pieniądze, Kukiz to władza. Petru kupuje poparcie, Kukiz o nie walczy. Petru jest niewiarygodny - działa od 5 m-cy, a wokół polityki kręci się od lat 90tych, jego cv i wypowiedzi to poważny balast nie rokujący dobrze, Kukiz jest nieprzewidywalny przyszłościowo ale wiarygodny jeśli chodzi o przeszłość - działa w ruchu JOW od kilku lat, jego cv i wypowiedzi to gra na emocjach, nie daje się prowokować. W
np. chce realizować program CAS


@franekfm: pożywiom uwidim. Nigdzie tego oficjalnie nie ogłosił.

W końcu Kukiz po niespełnieniu obietnic traci jedyny kapitał jaki ma - wiarygodność, Petru po przegranej przeprasza inwestorów i idzie dalej, po wygranej może wszystko, nie krępują go ludzie tylko inwestorzy.


@zgnily: ale co mi z jego rzekomej wiarygodności gdy uważam, że jego poglądy przyniosą szkodę. Petru to inny temat, dlaczego mam wybierać jakieś mniejsze zło w