Wpis z mikrobloga

Jak ja nie znoszę przebywać zbyt często w towarzystwie innych rodziców, szczególnie tych zbyt ambitnych.

"hehehehehe ma 3 lata i nie uczysz jej czytać? Ja to zaczęłam uczyć jak miał 3 miesiące metodą doktora #!$%@?, bo on mówi, ze dzieci czytajo, ale w myślach, potem mu nie musisz czytać książek, bo on sobie sam po cichu czyta"
"Twoja córka jakieś krzywe te fikołki robi, mój to w tym wieku #!$%@?ł już salta"
"młoda no pokaż jak śpiewasz! heheheh co tak słabo, Amelka no pokaż córeczce @Lim3 jak się śpiewa hehehehe ona to chyba śniadania nie jadła"
"a moja ma 5 zębów, a twoje co?"

Gówno prukwo.
Nie rozumiem tych wyścigów które głośniej śpiewa, lepiej tańczy, zje więcej kanapek, ma więcej zębów i szybciej nauczy się alfabetu.
Nie wspomnę już o tym, że z takimi to o niczym innym niż o dzieciakach nie pogadasz. Nuda gurwa.

Nie zrozumcie mnie źle, nie mam kompleksu czy coś, moje dziecko jest fajne i dość ogarnięte jak na swój wiek, ja po prostu nie wiem skąd to ciśnienie u ludzi na małego geniusza.

#boldupy #gorzkiezale
  • 51
  • Odpowiedz
@Lim3: ok, może ja się nie znam, dzieci nie mam. Na raczkowanie dziecka może i ktoś ma jakiś wpływ, może można dziecko jakoś wspomóc?

Ale na wyrastanie zębów? ;)
  • Odpowiedz
@Lim3: aż dziw że nie wspomniałaś o robieniu kupy

MOJE TO SIADŁO NA NOCNICZEK JAK MIAŁO 2 DNI JUŻ KUPKA BYŁA DOBREJ KONSYSTENCJI A POTEM PRZYSZŁO POKAZAĆ ŻE WYMYŁO NOCNICZEK SZCZOTKĄ DO KIBLA HIHI

A CO TO TWOJE TAKĄ SŁABĄ KUPE ROBI, BLADA JAKAŚ TAKA
  • Odpowiedz
@Lim3: kiedyś ktoś napisał mądre zdanie co można takiej mamusi lub babci (bo one też potrafią wnuka poganiać np. do chodzenia stawiając 6 miesięczne dziecko na nogi...) powiedzieć: czy ich dziecko te super szybkie osiągnięcia czytania, pisania i 15 zębów naraz wpisze kiedyś do cv jak zacznie szukać pracy ;)
  • Odpowiedz
skąd to ciśnienie


@Lim3: pochodzi od toksycznych rodziców, ci ludzie sami są zepsuci tak zostali sami wychowani i robią to samo ze swoimi dzieciakami, oni uwazaja ze to normalne.
  • Odpowiedz
@Lim3: BTW uczenie dzieci czytać w ten sposób że mają sobie czytać w myślach jest gorszym podejściem, jednak łatwiejszym do zrealizowania w szkolę.

A co do meritum wpisu to [+]
  • Odpowiedz
@Lim3: Tak zachowują sie ludzie których jedynym sukcesem w życiu było spłodzenie gówniaka. Nic ponad to nie osiągneli i to ich jedyna możliwość żeby się czyms pochwalić
  • Odpowiedz
@Lim3: Mnie niesamowicie #!$%@? towarzystwo młodych matek. Non stop gadanie o srace swojego bachora albo o tym co je albo czego jeść nie chce. Nie ma godziny czy nawet kwadransa bez gadki o gówniaku. Do tego te zdechlaki co 2 tygodnie są chore, nawet przy obecnych warunkach atmosferycznych...
  • Odpowiedz
W Japonii przez ta rywalizacje co drugi sie wiesza albo przestaje wychodzic z piwnicy.


@exdami: Czyli mówisz, że hikimori to po prostu mirek-bordo level master ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz