Wpis z mikrobloga

Mirki z #wroclaw - potrzebuję Waszej pomocy.

Zmieniam pracę - wybór poniekąd sam przyszedł do mnie - Wrocław :) - ale nie o pracy, a o #mieszkanie się rozchodzi.
Jestem na etapie szukania mieszkania (od 1 lipca) do wynajęcia i mam nadzieję, że ktoś z Was poleci mi może coś ciekawego z pierwszej ręki.
Jeżeli chodzi o wymagania - preferuję ścisłe centrum - odległość max 6-8 km od Rynku (najlepiej Krzyki i okolice Grabiszyńskiej - wymóg konieczny :) Dobrze skomunikowane, bezpieczne osiedle.
Potrzebuję 2 pokoi (oddzielna sypialnia) w raczej wysokim standardzie, kompletnie wyposażone - czyli wszystkie potrzebne AGD i RTV (w tym podpięte łącze internetowe).
Jeżeli chodzi o budżet, to chciałbym się zmieścić w przedziale 1800-2200zł/mc.

Jeżeli posiadacie info od znajomych co wynajmują, lub natknęliście się na jakieś ogłoszenie do pasowałoby do opisu wyżej - proszę o PW, lub komentarze tutaj :)
#wynajem #wynajemmieszkania
  • 31
@saltacme: ogarnij grupy na Facebooku na temat wynajem mieszkań we Wrocławiu (wystarczy wpisać wynajem Wrocław). Byłem w takiej grupie, tyle że w Krakowskiej, to dziennie było po prawie 100 ogłoszeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@saltacme: widziałem nawet fajne mieszkania świeżo po remoncie z pełnym umeblowaniem, zazwyczaj studenci zbijają się w kilka osób, ale przecież zawsze w pojedynkę można wynająć, a wynajmujący będzie nawet bardziej zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@saltacme: Z Tęczowej będziesz chodzić z buta w takim razie, tam bym zaczął szukać :) Ja zawsze korzystam z otodom w takich sytuacjach, bo można wyszukiwać mieszkania po mapie i znacznie to ułatwia sprawę. Możesz też poszukać czegoś z drugiej strony Rynku, np. Odra Tower, apartamenty na Księcia Witolda, albo nowe mieszkania przy Drobnera.