Wpis z mikrobloga

#bekazkorwina #bekazkucy.
Wklejają gdzie się da pastę MatkiKurki o „antysystemowości” Kukiza. Nagle #matkakurka takim autorytetem a tak niedawno ten sam MatkaKurka wyzywał #jkm #krul #korwin od ruskich agentów → ruski agent wpływu, Janusz Korwin-Mikke
XÞ XÞ XÞ

Czyli co kuce, JKM to ruski agent wpływu?

#polityka #4kuce #2zdrajcy #neuropa #4konserwy #partiakorwin #kukiz #pawelkukiz #4cookies
franekfm - #bekazkorwina #bekazkucy.
Wklejają gdzie się da pastę MatkiKurki o „antys...

źródło: comment_Zpo0Xq4HGhrS3VSSIVHHbrTlmdnB048Z.jpg

Pobierz
  • 10
@WujekRada: ja nie wiem czy to prawda, i szczerze mówiąc ta kwestia niewiele mnie interesuje. Ja tylko piszę, że nawet jeśli ktoś akurat zgadza się z MatkaKurka, czy z kimkolwiek innym w jakiejś sprawie (#!$%@?ąc nawet od faktów na ten temat), to jeszcze nie znaczy, że musi zgadzać się z każdą inną opinią (felietonem, artykułem, itp) tego kogoś.
według MatkiKurki jedno i drugie.


@franekfm:

No to nie widzę nic dziwnego w tym, że ktoś np cisnął MakęKurkę za to, że uznaje Korwina za agenta bo się z tym akurat nie zgadza, a jednocześnie repostuje wpis o "antysystemowości" Kukiza bo się z tym zgadza. Nie widzę tu żadnego powodu do beki.
Nie widzę tu żadnego powodu do beki.


@xvovx: beka nie jest w zgadzaniu się ale w tym jak to jest przez kuce propagowane na prawo i lewo, żeby szkalować Kukiza. MatkaKurka to takie wiarygodne źródło, że hej hej ho.