Wpis z mikrobloga

Mirki mam 20 tys pkt Payback (ok. 200zł) do wydania i zastanawiam się nad jakąś grą z Empiku. Najczęściej gram sam z różowym paskiem, z znajomymi średnio, bo albo ich brak, albo brak czasu XD.
Obecnie mamy:
Ankh Morpork
Claustrophobia
Warhammer Relic
Posiadłość Szaleństwa
Zombicide
Wiedźmin
Neuroshima Hex Duel
Robinson Crusoe
Seasons
Komplet Dixita
Tajemnicze Domostwo
Drako
Labirynth - Ścieżka Przeznaczenia (czeka na ogranie, bo wczoraj przyszła do paczkomatu)
Mały Książę

Najbardziej chciałbym grę pokorju Ankh Morpork lub androidowego Hearstone, dodatkowo na mojej wishlist jest
(wchodzi w grę tylko Empik)
Summoner Wars Master Set - wszystko fajnie, tylko te paskudne grafiki na kartach
Listy z Whitechapel - ciekawi mnie pomysł i konieczność kombinowania, ale cena wydaje mi się dość wygórowana za zawartość.
Descent - obecnie za droga w Empiku
Gra o Tron - zakochany jestem w książce i serialu, z niecierpliwością czekam na drugą edycję karcianki. Korci mnie niemiłosiernie, aby ją wziąć, tylko obawiam się, że będzie stała na półce bo nie będzie z kim grać. A z drugiej strony, może udałoby się cześciej dzięki niej spotykać z znajomymi. Ewentualnie będę truł @RottenKitten, żeby się spotkać i zagrać XD
Realm of Wonder - wydaje mi się, że jej najbliżej do naszego ideału, czyli Ankh Morpork. Super pomysł z oborotwą planszą, z drugiej strony znów ograniczona gra przy 2 osobach.
Zimna Wojna - niby nr 1 wśród gier planszowych, ja jakoś nadal nie mogę się do niej przekonać.
Race for the Galaxy - tani, polecany, ale klimat jakoś średnio mi pasuje
#grybezpradu #gryplanszowe #grydladwojga
  • 9
  • Odpowiedz
@Opas: Dobre gry na dwie osoby z Empiku:
-Zimna wojna
-Tzolk'in: Kalendarz Majów
-Lewis & Clark
-Labirynt Wojna z Terroryzmem 2001 – ?
-Ora et Labora
-Le Havre
-Pociągi Europa (mniej wymagająca dobra gierka)
-Metallum
  • Odpowiedz
Metallum


@igalic: wybacz, że odkopuję wątek ale niedawno usłyszałem o tej grze i się zastanawiam nad kupnem. grałeś może dwa słowa powiedzieć o niej?
  • Odpowiedz