Wpis z mikrobloga

Ooo jak mi CHYBA dobrze!!!! Leze na szczycie gorki co sie zwie Klimczok, nade mna oto taki widok. Nie za specjalny, ale skoro tylko czworonozny funfel z entuzjazmem ze mna wyruszyl w te spontaniczna wyprawe, jestem mu winna lezakowanie w cieniu.
Wkurzam sie, ze jestem tu sama. #rozowepaski wymyslaly: a bo to sprzatanie, a bo sciany trzeba pomalowac. Jednej mowie chodz w gory a ta mi ze do USA chce sie wyniesc...noz cholera, ale zyjmy tu i teraz, przeciez wyjedzie dopiero jak zalatwi wize :-/ ja chcialam dzis!!
Dobra, to moze ktoras z corek...nogi mnie mamo bola, eeeee pociagiem... #niebieskipasek, z ktorym chcialabym spedzac kazda wolna chwile, dzis musi/chce poswiecic czas zonie :-/ ja pierdziele, leze na tym kocu i patrze z gory na moje zycie. A moze nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo. Cwierkanie ptaszkow, trzaski miazdzonych patykow zebami czworonoga, bzykanie robali...ehhh fajnie jest.
Nie chce mi sie wracac na dol, pewnie temu, ze moge nie trafic do punktu wyjsciowego z moja orientacja w terenie ;-)

#logikarozowychpaskow #oswiadczenie #wycieczka # gory #natura #relaks
Pobierz baddreamstransmission - Ooo jak mi CHYBA dobrze!!!! Leze na szczycie gorki co sie zwi...
źródło: comment_BuREjCGh2VFuGgiXt2HcN1DTwDW64DHM.jpg
  • 59
@Arveit: oj tam oj tam... Bo lubi. Jedno małżeństwo #!$%@? więcej czy mniej świata nie zmieni. Szkoda jedynie, że najczęściej jest to chwilowa przyjemność, ot takie życie na kredyt..