Wpis z mikrobloga

Ooo jak mi CHYBA dobrze!!!! Leze na szczycie gorki co sie zwie Klimczok, nade mna oto taki widok. Nie za specjalny, ale skoro tylko czworonozny funfel z entuzjazmem ze mna wyruszyl w te spontaniczna wyprawe, jestem mu winna lezakowanie w cieniu.
Wkurzam sie, ze jestem tu sama. #rozowepaski wymyslaly: a bo to sprzatanie, a bo sciany trzeba pomalowac. Jednej mowie chodz w gory a ta mi ze do USA chce sie wyniesc...noz cholera, ale zyjmy tu i teraz, przeciez wyjedzie dopiero jak zalatwi wize :-/ ja chcialam dzis!!
Dobra, to moze ktoras z corek...nogi mnie mamo bola, eeeee pociagiem... #niebieskipasek, z ktorym chcialabym spedzac kazda wolna chwile, dzis musi/chce poswiecic czas zonie :-/ ja pierdziele, leze na tym kocu i patrze z gory na moje zycie. A moze nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo. Cwierkanie ptaszkow, trzaski miazdzonych patykow zebami czworonoga, bzykanie robali...ehhh fajnie jest.
Nie chce mi sie wracac na dol, pewnie temu, ze moge nie trafic do punktu wyjsciowego z moja orientacja w terenie ;-)

#logikarozowychpaskow #oswiadczenie #wycieczka # gory #natura #relaks
Pobierz baddreamstransmission - Ooo jak mi CHYBA dobrze!!!! Leze na szczycie gorki co sie zwi...
źródło: comment_BuREjCGh2VFuGgiXt2HcN1DTwDW64DHM.jpg
  • 59
@Postronny: bo ja wiem? A może to po prostu samotność? Próba doznania szczęścia za wszelką cenę? Nie znamy szczegółów, wieku, nie było #pokazmorde... Kto wie? Może nawet trochę desperacki rzut na taśmę? Możemy tylko gdybać, ale ja jednoznacznie sytuacji bym nie określał.
@baddreamstransmission: Jesteś wkurzona bo Tobie się chciało wyjść w góry a twoje znajome miały inne plany. Bo Ty "chciałaś dziś!". Dodatkowo rozbijasz komuś małżeństwo bo to jest dobrze dla Ciebie nie patrząc na to co się może dziać z innymi ludźmi. Jesteś rozżalona bo kochanek spędza czas z żoną nie z Tobą. Ty jesteś wolna i szczęśliwa, nie bierzesz pod uwagę tego jak Twoje czyny wpływają na życie innych. Narcyzm bije
@baddreamstransmission: nie. Chce być z inną to niech zostawi tą, co z nią jest obecnie. A może jesteś dla niego jedynie laską do pieprzenia i nie ma zamiaru zostawiać dla Ciebie żony? Wtedy też Ci z tym dobrze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)