Wpis z mikrobloga

@Tojtek: Przedwczoraj sprzedałem swojego na allegro takiemu typowi, który kolekcjonuje HTC Desire xD z kieszeni wyciągnął 3 takie same i mówi że każdego z nich ma do czego innego: do dzwonienia, do internetu.. przegość :D a telefon był dobry ale już nie na te czasy :P ja miałem na pokładzie CyanogenModa 7.2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zawod_Syn: Na tym po lewej (PVT4, ekran AMOLED, zmieniony erase_size) siedzi MildWild właśnie, chodzi jak błyskawica, ale dość stary Android to jest... Na tym po prawej (PVT1, ekran S-LCD) siedzi CM11 i chodzi zauważalnie wolniej, no i bateria schodzi jak powalona. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@SignumPL: Co... xD Za ile mu puściłeś? :D
@Tojtek: Ja wydałem 2200 w 1 klasie liceum na niego, 3 lata zbeiralem tyle hajsu, mialem kupic Nokie n8, a jakos nawinal sie Desire HD, podjaralem sie OGORMNYM 4.3 calowym wyswietlaczem XD po pol roku cumple do wody mnie z nim wrzucili i skubany działał dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pirzu: Powiem Ci, że ja też. Android 2.3 to taki XP w świecie smartfonów. Niby stary, niby wszyscy narzekają, ale działa nienajgorzej. Android Market był o wiele lepiej zrobiony, głównie dzięki temu, że miał podział na płatne i darmowe, teraz masz do wyboru płatne i mieszane. No i, paradoksalnie, nic nie żarło (za mocno) baterii w imię jej oszczędzania. ( ͡° ʖ̯ ͡°)