Wpis z mikrobloga

@Horbi: Oj Horbi przesadzasz, akurat aco-dmt jest prawilne. Nie tylko meta. Ja wiem, że nie każdemu pasuje. Skoro tobie LSD nie pasowało to aco-dmt też nie, ale to fajna rzecz, nie uzależnia a jazda po tym jest jak w Las Vegas Parano ;)
@Niejestemidealna: @Donk_von_Fisher: Niby się nie powinno dorzucać ale czytałem różne opinie na ten temat, u mnie 10mg dorzucone mocno wzmocniło tripa. Też się wam wydaje, że AcO-DMT jest bardziej euforyczne i daje mniej wizuali w porównaniu do HO-MET'a? Ogólnie mam odczucie, że trip był bardziej euforyczny niż psychodeliczny. Moim zdaniem dobry wybór dla tych, którzy będą pierwszy raz tripować.
Z drugiej strony to w sumie mogło się zdegradować i nie
@Alkonauta: ja jem tylko 4-ho-mipt bo jest cudowny wizualnie, kompletny seans przed oczami i pod oczami pod wpływem muzyki. Jak zjadłam 30mg 4-aco-dmt to miałam bad tripa i szybko wrzucałam benzo. Bad trip był bardzo wizualny przy zamkniętych oczach, przy otwartych lekkie falowanie na suficie.
Wizuale miałam przerażające, czułam się jakby mnie jakiś ogromny kosmita zjadł i byłam w jego wnętrzu i widziałam tysiące oczu (wtf?). Nie wiem skąd takie wizje,