Wpis z mikrobloga

Drogie wykopki! Niesamowicie mnie cieszy entuzjazm, który widzę u Was gdy odkrywacie jak świetnym modem jest Project Reality:). Osobiście jestem miło zaskoczony poziomem, jaki wielu z Was już w tej chwili prezentuje.
A kim jestem? Clan Leaderem klanu Rangers Polska, na serwerach znajdziecie nas z tagiem . Gramy w PR-a od przełomu 2006/2007 roku (sam dołączyłem do klanu w grudniu 2007). Więc jak sami widzicie strasznie stare z nas wygi:)

Dlaczego o tym piszę? Otóż jeśli ktoś z Was chciałby zatrzymać się przy Project Reality na dłużej (i nie tylko - planujemy zaangażowanie się w Squad i CS-a) i szuka zgranej drużyny to zapraszamy do nas. Możemy zaoferować doświadczenie, wyrozumiałość, świetną atmosferę, a z bardziej przyziemnych rzeczy forum i klanowego TS-a.
Jednak uczciwie muszę przyznać, że w tej chwili z graniem w trakcie tygodnia bywa różnie, po tylu latach mamy swoje obowiązki, pracę, studia itp. Dlatego też potrzebujemy świeżej krwi, która dodatkowo nas zmotywuje;).

Jeśli ktoś opanował już na czym polega rozgrywka w PR-a i jest zainteresowany - zapraszam do składania podań rekrutacyjnych na naszej stronie: http://rangerspl.pun.pl/

Do zobaczenia na polu bitwy!
#projectreality
  • 5