Wpis z mikrobloga

Mirki możecie ocenić moje portfolio ? Wiem, że szału nie ma, na pewno są niedociągnięcia, to samo jeżeli chodzi o język (bo jest po angielsku).
Co powinienem podszkolić, co jest nie tak i jak zrobić żeby było dobrze? Wszystkie uwagi mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Vantrilio.za.pl

Niektóre obrazy są w kijowej rozdzielczości, bo mialem wszystko na pendrive który mi niestety zaginął i musialem sciągać je z behance czy deviantarta gdzie były mocno pomniejszone.

#webdev #grafika #grafikakomputerowa
  • 30
Vantrilio.za.pl


@Vantrilio:
♦ Na mobilnym internecie bardzo powoli wczytuje się główne zdjęcie
♦ Dałbym jakiś feedback, przy hoverze dla poszczególnych elementów klikalnych
♦ Go Up, jak dla mnie teraz to jest bardziej roboczy niż gotowy element
♦ tekst opisów jak dla mnie ma zbyt wysokie linie, nieprzyjemnie to się czyta.
@Filem00n: Tworze projekty strony, czasem mam jakies swoje zdanie co do zakodowania, ale generalnie nie umiałbym zakodować swojego projektu tak w 100%, zawsze potrzebuje czyjejs pomocy.

@Jurigag: Krzyzyk z reklamy bo to darmowa domena, a co do tych znacznikow, to mowie, nie umiem kodować, zreszta tak chyba juz było w templatce :D
@Eggy: ? no jak masz wiele footerów na stronie to robisz coś źle, footer to stopka w dokumencie worda masz wiele stron i tam może być wiele stopek, ale na stronie masz jedną stronę - więc jeden footer, jak pakujesz więcej to nie jest to footer i tyle w temacie