Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś nie wie jak wygląda obóz w Auschwitz to faktycznie można zasugerować się jedynie napisem, jednakowoż celem loga jest zastanawiać i czasem grać na wyobraźni, tak więc daje plusa i pluje na hejterów
  • Odpowiedz
@poczekalniaa:

No tylko że ta flaga już nie funkcjonowała jak powstał KL Auschwitz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcesz rozciągać flagę ze swastyką? Ja grafikiem nie jestem ale mam dziwne przeczucie że efekt będzie obrzydliwy.

Podana przeze mnie flaga najlepiej pasuje do tego obrazka. No chyba że za obozy obwiniamy RFN.
  • Odpowiedz
@NormanCroucher: @CegielniaPL: też właśnie mi nie pasuje ta obecna flaga, ewentualnie flaga Republiki Weimarskiej, której za Hitlera nienawidzili ale w sumie na takim obrazku barwy Cesarstwa by wyglądały jak polska flaga pod czarnym daszkiem bo większość ludzi pewnie nawet nie kojarzy takiej flagi w kontekście Niemców.
Zastanawiam się jednak czy obecna niemiecka flaga na takiej grafice nie jest zbyt agresywna w stosunku do obecnych Niemców jako takich - świetnie się
  • Odpowiedz
agresywna w stosunku do obecnych Niemców

@Mannlicher: A "polskie obozy" nie są agresywne?

flaga Republiki Weimarskiej

A to przypadkiem nie ta flaga? :)

@NormanCroucher: Używanie tej flagi w kontekscie III Rzeszy to bzdura. Ilu ludzi na ulicy skojarzy ją z Niemcami? Ot jakaś flaga bliżej nieokreślonego państwa. Najlepsze byloby jakieś wpasowanie tam hakenkreuza.

flaga Republiki Weimarskiej
  • Odpowiedz