Wpis z mikrobloga

@Niedowiarek: Trochę tak, trochę nie :) ale faktem jest że na F3 i FNV należy patrzeć pod innym kątem niż na F1 i F2, a Tactics to nie Fallout, a raczej Jagged Alliance w klimacie postaapo
  • Odpowiedz
@catmeat: Nie jarałem się Tacticsem tak bardzo żeby takie fakty znać :) przeszedłem całą, bo w tytule był fallout, nie ukrywam, zły nie był, ale do miana prawdziwego fallouta mu dużo brakuje.
  • Odpowiedz
@Niedowiarek: Nie. F3 był trochę zbyt "sztywny" jak dla mnie, za to FNV miało według mnie klimat zbliżony do F2. Ilość nawiązań do starych serii też jest przyzwoita, a do tego ciekawe DLC. Czekam z niecierpliwością na F4.
  • Odpowiedz
@Niedowiarek: Nie da się być cały czas w szczytowej formie, a 2 to szczyt serii. Poza tym czasy się zmieniają, też chciałbym izo i w ogóle, ale wtedy Fallout nie trafiłbym do głównego nurtu, przez to mniej zarobił, co sprawiłoby, że kolejną część widzielibyśmy nie za kilka, a kilkanaście lat. Fallouty trzymają się całkiem w miarę, a na przykład taki Jagged, Comandos są w znacznie trudniejszej sytuacji.
  • Odpowiedz