Wpis z mikrobloga

@Luxik: Większość tutaj to zwolennicy socjalizmu - ratować upadające firmy, bo są polskie, wyższe podatki dla zagranicznych inwestorów i inne takie. ;)

A najlepsze jest to że oni wierzą w to, że są liberałami. :D
@Ginden: wydawało mi się, że właśnie na odwrót, NIE ratować upadających firm (zaminusowali mi komentarz w tym znalezisku ostatnim na ten temat), wyższe podatki dla zagranicznych inwestorów to mega głupota.

Tacy liberałowie kiedy im to na rękę, większość tutaj to imho konserwy straszne ;-)

@oxygen88: :3 ja nie mam określonych poglądów, nie umiem ;_;
@Luxik: Większość tutaj płynie z prądem.

Ja mam poglądy, które sam uznaję za mocno socjalistyczne - a w porównaniu z tym co bywa plusowane, to jestem najlepszym przyjacielem Misesa i kochankiem Ayn Rand.
@Luxik: Mnie wykop określił dwukrotnie libertarianinem, jestem za wolnością w każdym wydaniu, pod warunkiem, że nie koliduje to z wolnością drugiej osoby, ba jestem nawet za adopcją przez pary homoseksualne dzieci, lepiej to niż żeby gniły w domach dziecka, ale to moje zdanie, natomiast stawiam gospodarkę na 1 miejscu.

Także, raczej bym nie chciał by rządzili, choć głosowałem na Krula i pewnie znów bym tak postąpił.
@Luxik: śmiesznie to wygląda z tym (anty)socjalizmem - normalnie jest wszystko przez lewactwo przebrzydłe umba umba zulu gulu bęc, a jak przyjdzie co do czego, to CZEBA RATOWAĆ POLSKOM FIRME, NIE DAMY WYKUPIĆ JEJ KRZYŻAKOM/KACAPOM/KOMUKOLWIEK!!!!1111 :)
@bogiubogi: a na kogo głosować w takim razie? ;p nie ma zbyt wielu ciekawych opcji.

@oxygen88: no bo większość tutaj (ja pewnie też) śmieje się z lemingów samemu będąc jednym z nich ;-) naprawdę niewiele osób zna się tutaj na polityce/ekonomii, reszta po prostu klepie jakieś pierdoły i wydaje im się, że się znają :P