Wpis z mikrobloga

@ZjednoczonaEuropa: śmieszą mnie Ci wszyscy przeciwnicy Korwina, którzy argumentują swój wybór jego kilkoma wypowiedziami, które są czysto prywatne i nie miałby żadnych konsekwencji gdyby Korwin dostał się do parlamentu. Ludzie nie rozumieją, że poparcie załóżmy 20%, które by otrzymał wprowadziłoby bardzo ciekawą sytuację w parlamencie. Głosowanie na niego nie daje mu władzy absolutnej i nie spowoduje, że wprowadzi on karę śmierci lub odbierze kobietom prawo głosu, bynajmniej jemu samu co do
@ZjednoczonaEuropa: cytrusy na Grenlandii są tak istotną rzeczą dotyczącą historii, że tylko to potrafileś zapamiętać z jego większości wypowiedzi?
Drugi argument bez komentarza a co do trzeciego to co w tym złego? Ktoś w jego rodzinie przed nim musiał się dorobić i przekazać wiedzę swojemu potomstwu w gratisie z majątkiem. To często spotykana rzecz. Nie widzę w tym nic złego.
@zexan:

śmieszą mnie Ci wszyscy przeciwnicy Korwina, którzy argumentują swój wybór jego kilkoma wypowiedziami, które są czysto prywatne i nie miałby żadnych konsekwencji gdyby Korwin dostał się do parlamentu.


Prywatne opinie człowieka są dla mnie równie ważne jak jego postulaty, ponieważ pozwalają poznać z kim mamy tak naprawdę do czynienia. Jeśli chodzi o Korwina to mamy do czynienia z kimś kto ma nierówno pod sufitem i takiej osobie władzy bym nigdy
@NormanCroucher: serio? Interesuje Cię co ktoś robi po pracy lub jakie ma hobby bardziej niż to co praktycznego może uczynić będąc w parlamencie? I właśnie takie myślenie prowadzi do nikąd...
@zexan:

ma papiery na broń wiec jest zdrowy psychicznie i ma jak najbardziej równo pod sufitem. Bez konkretnych argumentów to nie ma sensu z Tobą polemizować..


Jego prywatne poglądy mówią o czymś innym. Przykro mi. Jeśli nie chcesz dyskutować to trudno. Przeżyję to. :)
@NormanCroucher: on nie dojdzie do władzy zrozum to.. Chodzi o zmianę trendu w polityce. Jego prywatne poglądy nie mają znaczenia dla sytuacji ekonomiczno-gospodarczej w Polsce.. Dla mnie liczy się tylko to. Etyka i religia to inne kwestie nad którymi można polemizować jak juz dojdzie się do pewnego poziomu dobrobytu.. Teraz to temat poboczny.
Ale podaj argumenty, lubię rozmawiać na takie tematy ;)
Chodzi o zmianę trendu w polityce.

No i tu mógłbym się zgodzić, jednak nadal wolę głosować na kogoś kogo uważam za wiarygodnego i w miarę normalnego.

Jego prywatne poglądy nie mają znaczenia dla sytuacji ekonomiczno-gospodarczej w Polsce.


Prywatne opinie polityka mają znaczenie dla sytuacji ekonomiczno-gospodarczej. Np. Korwin nie wierzy w globcio, co miałoby znaczenie gdyby miał jakąkolwiek władzę. Parokrotnie korzystał z głupich argumentów by forsować swoje tezy, skąd mam wiedzieć czy będąc