Wpis z mikrobloga

@iwarsawgirl: Raczej tak sie utarło chociaż zawieszenie rzeczywiście jest słabej jakości i trzeba umieć się z nim obchodzić, jednak silniki diesla JTD oraz JTD-m są bardzo dobrymi silnikami, natomiast benzynowe twinsparki najlepiej omijać szerokim łukiem.
@johann89: tylko na zdjeciu to 156
@iwarsawgirl: mam alfe 147 z silnikiem diesla od 4 lat, rzeczywiscie z zawieszeniem jest kłopot bo co chwilę coś przez nasze polskie drogi, silnik bezobsługowy, tylko wymiana oleju i filtrów. do tego jakies pierdółki typu padł silnik zamka klapy, centralny zamek szwankuje, stosunkowo często padają żarówki ale nigdy nie widziała lawety ani nie była holowana ( ͡° ͜ʖ ͡°). takie
@johann89: a racja, nie przyglądałem się :)
@fotonowypochlaniacz: jtd 115, dla mnie nie jedzie ale pewnie mam za duże wymagania :)
co do kupna to trudne pytanie, nic szczególnego nie przychodzi mi do głowy :) sprawdź dokładnie cała elektrykę, wszystkie przełączniki i włączniki, lubią się psuć takie pierdoły, sprawdź zawieszenie na jakichś dziurach, na 80% coś będzie pukać (xD) to przynajmniej będziesz miał podkładkę do targowania. no a reszta to