Wpis z mikrobloga

@Bankierpl: beda jeszcze małym chłopcem wiele czasu sprzedzałem na zewnatrz wśród rówieśników, wiece dziecko musi sie wyszalec. Bawiliśmy się w piaskownicy w chowanego albo jak najszybciej na rowerach przyjeżdżaliśmy przez kaluz bylo nam dobrze wiecie w mysl zasady brudne dziecko to szczesliwe dziecko. Ahh zapomianlem dodac o zabawie na trzepaku i budowaniu bazy w snopie siana po środku pola. Tak minął nam ten sielankowy czas teraz każdy zajęty parcuje uczy
  • Odpowiedz
Miałem urodziny,nic nie dostalem,bierzmowanie było 2 dni temu,tez nic nie dostałem.Koledzy sie śmieją,nic nie poradzę,nie ma pieniędzy na głupi prąd a co dopiero na takie ubrania czy własne zachcianki.Pieprzona bieda może przyfarce i w końcu dostanę coś fajnego.Ojciec w Norwegii obiecuje i gowno daje 2 miesiące sie nie odzywa a laptopa miał mi gnój kupić.Nawet nie wiedział o moim bierzmowaniu.Cool family.Jade teraz do babci od strony ojca mówiąc,ze cce mi sie pic
  • Odpowiedz
Juchociong 2 min. temu via iOS


nie ma pieniędzy na głupi prąd a co dopiero na takie ubrania czy własne zachcianki.Pieprzona bieda może przyfarce i w końcu dostanę coś fajnego.

@Juchociong: ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Juchociong 2 min. temu via iOS


nie ma pieniędzy na głupi prąd a co dopiero na takie ubrania czy własne zachcianki.Pieprzona bieda może przyfarce i w końcu dostanę coś fajnego.
@Juchociong: ( ͡º ͜ʖ͡º)

@yacolek: Musieli wsiąść kredyt,żeby go opłacić a dziecko 3 miesięczne musi mieć warunki.
  • Odpowiedz