Wpis z mikrobloga

@kefson10: seasnik padł, zalukaj nie ma tego czego potrzebuje.
@Xivid: O cda zupełnie zapomniałem. Dzięki za przypomnienie.
@BeDoEl: Zaraz lookne. Ale i tak chciałem sobie włączyć teraz tylko serial na noc. Jutro zrobię szerszy research o tym, dzieki. Z końcówka ".io" czy ".se"?
  • Odpowiedz
@mattommottam: Chciałem obejrzeć Castle z lektorem. Kinoman ma tylko z napisami, na cda właśnie patrzę. EDIT: na cda.pl nie ma :<
@Dap-Rah: Ogólnie ściągam z torrentów ale teraz na szybko to nie chce mi sie nawet. Najnowsze odcinki tylko ściągam, jak jestem z czymś na bieżąco. Bo nie nadążyłbym ściągam jak mnie coś wciągnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@danielet: to jest taki program. Nie stronka. Działa natomiast tak, jak każda stronka z filmami i serialami ale bez reklam i w jakości #!$%@? w kosmos. Mam internet 10mb i mogę oglądać na luzie filmy w 1080p i seriale w najlepszej jakości. Jedyny problem jest taki, ze nie do wszystkiego są napisy.
  • Odpowiedz
@BeDoEl: coś slyszałem o popcorn time, na mirko coś się przewinęło. Już ściągnałem i zainstalowałem, teraz szukam. Ja mogę oglądać z napisami ENG a jak nie ma, to jakoś przeboleje bez napisów. Zazwyczaj torrent + addic7ed.com i śmigało
  • Odpowiedz
  • 0
@danielet: nie wiem jak teraz z pl, może coś się poprawiło, kilka miechów temu było 50:50. Zazwyczaj pobieralem z tego jak z zatoki piratów czy kopa w dupe :D
  • Odpowiedz
  • 0
@BeDoEl: better call saul, daredevil oglądałem. Nie tak łatwo znaleźć coś do oglądania jak obejrzało się dziesiątki/setki seriali :( wiem ze dostane chloste ale przyznam się ze nie oglądałem Friends. I chyba za nich się wezmę xd
  • Odpowiedz
@danielet: napisz mi na pw jaki potrzebujesz sezon i serial, wyślę linki do odpalenia w kmplayer/vlc/potplayer/mx player na androidzie, oczywiście lektora nie ma, chyba że sobie ivone ogarniesz w kmplayer itp xD
  • Odpowiedz