Wpis z mikrobloga

#!$%@? MNIE:

-PRZEWODY - nosz #!$%@? mamy XXI wiek czemu cały czas standardem są kable? jestem pewien, że opracowali już system przesyłania energii bezprzewodowo #!$%@? żydo masoneria chce zarabiać hajs na kablach

- ZIMA - ile można niech świeci słońce i wszyscy będą uśmiechnięci

- JAK KTOŚ ZAGLĄDA MI DO ŁÓŻKA I PORTFELA - jak mnie wkuriwają ludzie którzy mają soje życie na tyle nudne, że muszą żyć innymi. #!$%@? to kogo powinno obchodzić z kim śpie i jak robie hajsy

-JAK KTOŚ WIESZA KURTKĘ NA MOJEJ JEŻELI OBOK JEST WOLNY WIESZAK - no to to już apogeum #!$%@?. co trzeba mieć w bani, żeby wieszać kurtke na czyjejś jeżeli nie ma takiej konieczności? bezpodstawne utrudnianie życia sobie i innym

-STARE BABY W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ - gdzie one #!$%@? jeżdżą? o każdej porze dnia i nocy jest ich pełno i jeszcze z podstawą roszczeniową o miejsce siedzące

-WYKOP - bo tak

I JESZCZE DUŻO INNYCH RZECZY JAK MI SIE PRZYPOMNI TO DODAM

A CIEBIE WYPOKKU CO #!$%@?? NAPISZ, TO WAŻNE

#konklawe #oswiadczenie #gorzkiezale
  • 13
@zawszespoko:

-KABLE - nosz #!$%@? mamy XXI wiek czemu cały czas standardem są kable? jestem pewien, że opracowali już system >przesyłania energii bezprzewodowo #!$%@? żydo masoneria chce zarabiać hajs na kablach


a to ciekawe ;-)
@ACTA0: szczoteczki do zębów? tam się raczej ładuje. ale o ile łątwiejsze by było życie jakby energie można było pozyskiwać "z nieczego" jak tu jjuż wymieniona sieć wifi. Naprwadę dostaje #!$%@? przez te przewody
@zawszespoko o jeszcze jedno - ludzie którzy #!$%@? zapomnieli o wyrażeniach typu "wydaje mi się" , "chyba", "może" i na każdy KAŻDY #!$%@? temat #!$%@?ą i to z taką pewnością głosu jakby przed chwilą o tym encyklopedię przeczytali. Jak zadajesz takiemu pytanie to on odpowiadając nie chce ci pomóc, a udowodnić że coś wie na ten temat i znowu sie zaczyna #!$%@?
@zawszespoko: +#!$%@? ignoranci i debile którzy wypowiadają się o rzeczach o których gówno wiedzą i jeszcze się z tobą kłócą

+Ludzie ktorzy na uzasadnioną krytykę odpowiadają wyzwiskami, albo agresją

+Śmierdzące staruchy w przychodniach (i autobusach)

+Ludzie ktorzy nie szanuja osobistej przestrzeni w kolejce. Wlasnie bylem w sklepie i jakaś #!$%@? sie o mnie ocierała. Az miałem ochote w pysk dać na odlew

+Wiecznie wyczerpana bateria w smarfonie

+Android z wiecznymi problemami