Wpis z mikrobloga

#silownia

Dieta jaką otrzymałem (jestem nieco zaskoczony małą ilością kcal, ale zobaczymy co to będzie)

Posiłek 1

- 50g płatków owsianych górskich

- 10 białek jaj

- 25 g suszonych owoców

LUB

b. -50g płatków owsianych górskich

- 50g odżywki białkowej, Hydrolizat

- 25 g suszonych owoców

Posiłek 2, 3 - przed i po treningu

- 75g ryżu brązowego

- 180g filetu z indyka

- 150g warzyw

- łyżka oliwy z oliwek (8g)

Posiłek 4,5

- 50g ryżu brązowego lub kaszy gryczanej

- 180g filetu z indyka

- 150g warzyw

- łyżka oliwy z oliwek (8g)

Posiłek 6

- 50g odżywki białkowej

Po treningu 45min aero w 1 tygodniu, 50min w drugim, 55min w 3 i 60 w każdym kolejnym

aero również 2x w tyg w dni wolne po 60min od początku.

Suplementacja:

- Carbo 40g podczas treningu siłowego.

- Witaminy do śniadania i minerały do śniadania

- MZB Olimp 2 caps przed snem (cynk magnez i Wit b6) (To włącze dopiero po 10 maja bo jestem wypłukany z kasy)

- Kreatyna Magna Power OLIMP 5 caps przed i po treningu, w dni wolne rano i wieczorem. (to włączę dopiero po 10 maja bo jestem wypłukany z kasy :) )

Białko Scitec Izolat – do śniadania.

Białko Peak Whey – jako 6 posiłek (Nie jest to typowe białko na noc ale takie mam więc musi być :P)

BCAA Olimp Xplode - podczas treningu siłowego 15g, oraz 10g rano (zrezygnuje z porannej dawki bcaa bo to kolejne koszty)

Amino 9000 Olimp – po treningu siłowym 10 tab.

W 4tygodniu dorzucam na 21dni spalacz Viper (5-6-7tydzień) 8-9tydz wolny od spalacza 10-16tydz Hyperlean FX7 - takie są założenia, zobaczymy w praktyce jak będzie to szło :)

Start 1 kwietnia, będę relacjonował

Waga początkowa 103kg

Cel 85kg

Czas 16tyg.
  • 28
@dptd: Tak będę robił zdjęcia 1x w tyg. 182cm. Mam już porobione zdjęcia na dzień wczorajszy, pewnie po 4tyg wrzucę pierwsze zdjęcia z efektami z 4tygodnii.
@Marmite: dla mnie jedyna zjadliwa to omlet gdzie dodaje 100g mąki razowej czy zmielonych płatków, przyprawa do piernika, sól, pieprz, łyżka kawy rozpuszczalnej, cynamon, odżywka białkowa i trochę wody mineralnej gazowanej, to wszystko ubijasz (poprzednio ubijasz białka tylko) i na teflon wylewasz, wchodzi pięknie i posiłek na dwa śniadania jest :)
@Lanza:

2697 kcal

254g białka

68g tłuszczu

293g węglowodanów

Ktoś kto układał tę dietę, chyba wierzy, że od tłuszczu rośnie tłuszcz więc należy go ograniczyć, ale nie wnikam :) W resztę też :)

Trzymam kciuki, pżyczę owodzenia i nie łam się, tylko ciśnij!

PS. Tak z ciekawości zapytam, jaki jest rzeczowy argument na jedzenie tylko białka jaja kurzego, a żółtka nie? :)
@zepsutyzachod: Serio, zostało to już obalone? Przysiągłbym że całkiem niedawno na jakimś onecie czy czymś podobnym wielki nagłówek straszył, że jedzenie jajek jest na dłuższą metę tak szkodliwe jak palenie fajek :>