Wpis z mikrobloga

To wczorajsze #googleio było tak bardzo nudne, że o mało nie usnąłem. Jedynie podczas omawiania nowości w Now nie ziewałem. Zeszłoroczne I/O było o wiele bardziej porywające.

Przy Microsoftowym Buildzie I/O był małym Jasiem. Po #apple się niczego wiecej niż dodania "S" do nazwy iPhone'a i zawołania za to 3000PLN nie spodziewam. Jeśli zaskoczą pierwszą od dawna SESNOWNĄ innowacją to zwrócę honor. Na tę chwilę w rankingu konferencji #microsoft jest wysoko, wysoko ponad I/O.

#google #android
  • 11
@Imago91: Ja przysnąłem, ale dlatego ,że miałem nie przespaną noc. Co nie zmienia faktu ,że faktycznie wiało nudą. Ta konferencja mam wrażenie na siłę robiona. Dużo gadania o starych rzeczach jakie to są fajne i w ogóle.. parę nowinek. W sumie bez rewelacji. Nowy Android tez nie wnosi niczego super.. Liczyłem ,że może będzie integracja smsów z gmailem, albo jakaś synchronizacja między androidem a chromeOS lepsza.. No jestem zawiedziony trochę..
@jabolsy: Ja głównie liczyłem na jakieś informacje o ChromeOS - w końcu od kilku miesięcy widać, że Google wziął sobie ten system bardziej do serca. Niestety, nie doczekałem się. Nie doczekałem się również żadnych informacji o wspomnianej przez Ciebie integracji Andrzeja z Chrome, a kwestia Internetu Rzeczy została potraktowana tak bardzo po łebkach, że aż byłem zaskoczony.

Mnóstwo gadania, planów, niewiele konkretów.