Wpis z mikrobloga

Dobra, już mnie #!$%@? strzeliła.

Poucinałbym łapska wszystkim #!$%@? złodziejom. No jak #!$%@? można iść do knajpy na piwo i wynosić z niej poduszki, świeczniki, kufle, plakaty, automatyczny odświeżacz powietrza. Wczoraj #!$%@? nam #!$%@? poszewkę. Tak #!$%@? poszewkę. Po co jakiemuś #!$%@? złodziejowi poszewka? Co on #!$%@? będzie tam trzymał swoje #!$%@? łupy?

Potem #!$%@? wszyscy zdziwieni, że knajpy wyglądają jak wyglądają, bo #!$%@? jak mają wyglądać, jak przyjdzie jeden złodziej z drugim i Ci #!$%@? co fajniejsze i ładniejsze rzeczy.

Życzę każdemu, kto ukradł coś z knajpy, abyście mieli rude i grube dzieci.

Inwentaryzacja od początku roku.
-40 kufli do piwa (te na szczęście dostajemy za darmo od browaru)
-12 poduszek jaśków (koszt jednego jaśka to od 15-30 zł)
- 7 świeczników
- 1 automatyczny odświeżacz powietrza
- 1 poszewka
- 1 plakat A2
- niezliczone rolki papieru toaletowego

Orientuje się ktoś ile kosztuje zamontowanie dyskretnego monitoringu?

#boldupy #gorzkiezale #truestory #zlodzieje ##!$%@? #
  • 20
@Kelemele: to nie jest kwestia wartości kradzionego wyposażenia, tylko faktu, że jakiś dureń w ogóle ma czelność coś takiego zrobić.

@juzef_stalin: właśnie to jest najbardziej #!$%@?ące, że to miejsce, pub, dla młodych ludzi z niskimi cenami, jak na duże miasto. Klientela jest raczej kulturalna, dobrze ubrana i raczej nie wyglądają jak złodzieje. A jednak nie szata zdobi człowieka.
@antoni_kiedys: Kufli może nie, ale szklankę parę razy zdarzyło mi się z klubu wynieść... niechcący XD
Ot, po prostu się wychodziło z piwem w ogóle bez zastanowienia, że szklankę trzeba oddać. Efekt procentów... Ale jak można ukraść poduszkę czy świecznik to naprawdę już chyba brak godności człowieka.
@antoni_kiedys:

Orientuje się ktoś ile kosztuje zamontowanie dyskretnego monitoringu

Na pewno więcej niż straty, które ponieśliście, a poza tym i tak nie będziecie go oglądać przez cały czas, tylko po wykryciu kradzieży, więc nic ze ściągalności.
@piker: no dobra, ale poduszki przez przypadek nie wyniesiesz.

@CzerwonaPapryka1: ja rozumiem, że ktoś ukradnie coś do jedzenia, ale do szewskiej pasji doprowadza mnie kradzież właśnie takich dupereli, no a #!$%@? automatycznego odświeżacza to już #!$%@? szczyt. Ktoś się musiał jakoś wdrapać na 2,5 metra, żeby go zdjąć ze ściany. Nie zdziwiłbym się, gdyby to była akcja zespołowa.

@dwa_szopy: @igorf: bardziej chodzi mi o taką kamerę handlową, żebym
@antoni_kiedys: Za publikację wizerunku bez zgody możesz mieć problemy, ja wiem, że to się złodziejowi należy, ale prawo tego zabrania nawet w stosunku do złodzieja. Znam przypadek, gdzie właściciel sklepu wywiesił w sklepie zdjęcie złodzieja, sklepikarz miał więcej nieprzyjemności niż złodziej.
@Fafnucek: Akurat prokuratura nie stanowi problemu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mam już atrapę kamery w pomieszczeniu z barem, ale w drugim pomieszczeniu nie ma niczego. Trochę się boję wsadzać kamerę do drugiego pomieszczenia. Jednak może mieć to wpływ na komfort i swobodę reszty gości.

@Sniezkaberka: spokojnie, akurat wymiar sprawiedliwości będzie stał po słusznej stronie
@piker: no dobra, ale poduszki przez przypadek nie wyniesiesz.


@antoni_kiedys: No nie. Na trzeźwo nie... Widzisz, takie są efekty pracy z pijącymi alkohol - coś, co wydaje się żałosne, po alkoholu nagle wydaje się superzabawnym, genialnym pomysłem.

- Te, Mati, cho wyniesiemy poduszke HEHEHEHE

- Dobra Seba, ale bedo jaja HAHAHAHA


( ͡° ͜ʖ ͡°)
@antoni_kiedys: @Sniezkaberka: sklepikarz z żabki w poznaniu przecież przegrał sprawę w sądzie jak wrzucił na YT filmik na którym widać małolaty kradnące produkty ze sklepu. Prokuratura nie jest ale będzie twoim problemem.
@Fafnucek: jedna może być za mało, generalnie aż się dziwię że z PUBie nie ma zainstalowanego monitoringu ale widać #januszebiznesu na każdym kroku.
@antoni_kiedys: ja się czuje bezpieczniej wiedząc że w miejscu publicznym w którym przebywam