Wpis z mikrobloga

@PSYCHEDELIC: Znaczy nie zgadzasz się ze mną? Lol, to dla Ciebie najwygodniejsze, bo 'tak się kiedyś przyzwyczaiłaś'. Stawiam, że gdyby przyciski były fabrycznie zaprogramowane do Twoich potrzeb, to byś się odzwyczaiła od klawiatury, ale jak trzeba coś samemu, no o zignorujmy ten feature, stary porządek świata!

Nie mówię, że masz robić cokolwiek inaczej, po prostu jakoś nie zmieniłam zdania po twojej ironii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PSYCHEDELIC: śmiesznie się rzucasz, kiedy ja tylko powtarzam to co napisałaś, mianowicie: to jest sposób w jaki się przyzwyczaiłaś. Nie najlepszy sposób. Sposób ludzi, którzy nawet nie próbują wykorzystać dostanych narzędzi, bo stare jest lepsze(z tego też wynika, że pytanie o wiek jest trafne, bo pewnie jesteś dużo starsza niż ja ( ͡º ͜ʖ͡º) ).
@PSYCHEDELIC: myślałam, że to będzie miłe, jak zignoruję spojler ze względu na błąd logiczny(z poprzedniej wypowiedzi wynikało, że nie próbowałaś, bo miałaś już sprawdzony sposób z klawiaturą sprzed ery tabletu, a potem piszesz, że od tego się dostaje #!$%@? chociaż nie wiesz, bo, powtarzam, nie próbowałaś!). I głupie przeświadczenie, że nie warto mieć pod ręką jednej z najczęściej używanych kombinacji klawiszy, bo lepiej mieć 'inne opcje'. Pozdrawiam!
@Networks_PowerCat:
pozwól, że Ci wytłumaczę
mam dwie ręce i piórko z dwoma przyciskami
zamiast marnować przyciski na cofanie i zapisywanie które mam pod lewą ręką (zawsze trzymam rękę na ctrl alt z) w formie skrótu klawiszowego (a skróty właśnie skrytykowałaś) wole je przeznaczyć na inne, też często używane opcje z Ps. Wolę mieć pod kciukiem m.in cholernie przydatną w piórku rączkę, której używam rzadziej niż cofanie. Dzięki temu mogę cofać do
@PSYCHEDELIC: programowanie przycisków oraz ich umiejscowienie na tablecie(bo nie są tylko na piórku, nawet w najtańszym i najbardziej defaultowym wacomie) jest opisane w instrukcji tego urządzenia. Są jeszcze gesty, o tym też możesz poczytać. Mam nadzieję, że pomogłam.