Wpis z mikrobloga

Dzień #24 randomowego pompowania.

Zasady:
1.Piszesz komentarz w tym wpisie.
2.Sprawdzasz jego link. 2 ostatnie cyfry to liczba pompek do zrobienia. Jeżeli cyfry są takie same to jako liczbętraktujesz 3 ostatnie cyfry.


Wołam wczorajszych uczestników:
@2403
@Adrastos
@Aiden7
@Airbooz
@Alo2224
@AlvarroLB
@Andrzejuu
@Apexton
@Arveit
@Bessi
@Bjornolf
@BoTakChce
@Buka_Buka
@Bukkake_warrior
@Cezetus
@Chcialbym
@CoNaObiad
@Creativ21
@Damianoss
@Dddd

#pakujzwykopem #mirkosuchoklatesy #cwiczzwykopem
Wyrewolwerowanyrewolwer - Dzień #24 randomowego pompowania. 
 
Zasady:
1.Piszesz k...

źródło: comment_SiQAvW1AorqbDDir3l4IEMQ8SNWXzYfT.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Haha, ledwo w top 30 się mieścisz ; p
Nowa! Z biolki niczego nie jestem pewna, a chemia była za prosta. Podstawy na luzie. Tylko jednego otwartego z matmy nie zdążyłam zrobić. To z tymi głupimi biletami, no ale trudno. Ogólnie jestem z siebie bardzo zadowolona. Rzadko narzekam ; >
A Ty? Boisz się wyników?
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Chyba bardziej kombinatoryka. Z matmy kurcze kochałam zadania, bo przynajmniej mi wychodziły :D tylko jeszcze przed maturami brat mi tłumaczył wypukłe sinusy, cosinuuusy. Te ćwartki ujemne były jak z kosmosu. Pani nam kazała co tydzień robić jeden arkusz i przynosić, a ja dodatkowo jeszcze coś tam liczyłam. Spoko powtórka. Schematy się powtarzały, więc wystarczyło ogarnąć typ zadań.
Biolcia była czytanką, to prawda. Strasznie nie podobały mi się zadania. Raz
  • Odpowiedz
@KonniQ: Z fizyki chyba 16 albo 18. Jakoś tak.
Dzięki :D
Temat trafiłem ten o człowieku w obliczu wyboru na przykładzie wiersza Frosta i innych tekstów kultury. Tak mi się sfarciło, że w dniu ustnej rano przeczytałem streszczenie Zbrodni i Kary jeszcze raz no i tak się rozgadałem o wierszu i Raskolnikowie, że zabrakło mi czasu na resztę :D


Z ćwiartkami nikt nie dał Ci nigdy alkowierszyka?
  • Odpowiedz