Wpis z mikrobloga

Dzień #24 randomowego pompowania.

Zasady:
1.Piszesz komentarz w tym wpisie.
2.Sprawdzasz jego link. 2 ostatnie cyfry to liczba pompek do zrobienia. Jeżeli cyfry są takie same to jako liczbętraktujesz 3 ostatnie cyfry.


Wołam wczorajszych uczestników:
@2403
@Adrastos
@Aiden7
@Airbooz
@Alo2224
@AlvarroLB
@Andrzejuu
@Apexton
@Arveit
@Bessi
@Bjornolf
@BoTakChce
@Buka_Buka
@Bukkake_warrior
@Cezetus
@Chcialbym
@CoNaObiad
@Creativ21
@Damianoss
@Dddd

#pakujzwykopem #mirkosuchoklatesy #cwiczzwykopem
Wyrewolwerowanyrewolwer - Dzień #24 randomowego pompowania. 
 
Zasady:
1.Piszesz k...

źródło: comment_SiQAvW1AorqbDDir3l4IEMQ8SNWXzYfT.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
@KonniQ: Wydaje się ciekawe. Znajomego wujek podobno jest w ekipie CCC i był z nimi na Giro. Nie wiem czy to do końca prawda, ale uznajmy że tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja bym nie wytrzymał takiej pracy. Wbijasz na etap, ostre tempo bo trzeba wszystko przygotować, po etapie zwijasz się i jedziesz dalej. Po jakimś czasie chwila przerwy i znowu ogień. Wyniszczające...

U mnie standardowo.
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: A ja się właśnie cieszę jak mam dużo do zrobienia. Max pozytywnej energii :D Nie chcę żeby moje życie było monotonne, a pracę z ludźmi po prostu lubię.
Na co się porwałeś w licbazie? Nie będziesz tęsknił?
  • Odpowiedz
@KonniQ: Kilka większych rzeczy do zrobienia, które ujrzały światło dzienne ale nie są skończone. Warto byłoby dokończyć.
Za czym? Za licbazą? Będę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale pewnie chodziło Ci o kraj/rodzinę - tak naprawdę mam tylko mamę, a ściągnąć do siebie jedną osobę to nie jest problem.

A co do pracy w teamie - nie szkoda Ci życia? Tzn. no bo tu wyjazd, tam wyjazd
  • Odpowiedz
@arcio1: Tu nie ma miejsca dla słabych ; p dawaj dawaj! :D
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Rozjaśnij jeszcze troszeczkę, bo jestem ciekawa twoich projektów. Dodatkowo jeśli możesz na tym zarobić to chyba szkoda marnować czas.
Grupa będzie moim życiem, a rodzinę mam tak porozbijaną, że szok. Dadzą sobie beze mnie radę. Kiedy zachce mi się zakładać własną mogę podjąć się innej pracy na miejscu. Wszystko uda się pięknie zgrać ;)
  • Odpowiedz