Wpis z mikrobloga

Po wywierceniu 30 otworów w nowej wielkiej szafie terrarium dla agam, stwierdzam, że:

Jeż ma wszystko gdzieś. O ile ma ciepło, budę, kocyk, to nic go nie obudzi. (tak, sam bunkruje się w budzie, sam zamyka wejście kocykami O.O

Gekony podobnie. Hałasu się kompletnie nie boją, mają głęboko w poważaniu, że hałasuje koło nich BARDZO głośno. (dwie samiczki z jajkami, ta niżej bardzo blisko wysypania, ta wyżej jeszcze ze 2 tygodnie do jajek)

Węże się obudziły. Ale co zabawne - tylko samce. Szaleją po szybach, chcą wyjść. Samice klasyczny przykład #!$%@?:D

Kameleony patrzą z nienawiścią, jak zawsze. Ale nie są jakoś bardziej złe, niż zwykle;D (ps. na zdjęciu są 3 kamaleony i czwarty w krzakach ( ͡º ͜ʖ͡º) ). (Z lewej mam 3 samice. Dwie zostają u mnie na rozmnażanie, a jedna jest zarezerwowana do sprzedazy. Z prawej Sir Lazelot :D)

Agamy malutkie podbiegają do prowanic i patrzą, CO SIĘ DZIEJE?! (o góry samice, 3 w rezerwacji, reszta zostaje u mnie, na dole samce. Wszystko ma własnie wylinkę, więc nie chcą jeść, a biegają jak oszalałe i ocierają się o wszystko)

Agamy duże - majo gdzieś. Raper rapuje, Matylda żebra o jedzenie, Zocha kopie, bo jeszcze jeden znios jajek się szykuje. (dolne terrarium puste, to po Grubasie ;<)

Żółw - okazał się być mięczakiem. Siedzi przestraszony w kącie. Przeprosiłam go ładnie, dostał mączniki, drewnojady, dwa świerszcze i już jest szczęśliwy ;D

A ja? PADAM NA RYJKA. 30 otworów to sporo, szczególnie, że zrobiłam je w ciągu 10-12 minut, żeby jak najszybciej skończyć i nie przeszkadzać zwierzom ;)

To cała sklepowa ferajna. Wieczorem zrobię apdejt w związku z malusieńkimi agameczkami (dla których szafę buduję!)

Dziś dowiedziałam się też, że 19 lipca (DZIEŃ PRZED MOIMI URODZINAMI) jest giełda w Ostravie (TRZY WIELKIE HALE Z GADAMI <3), więc ładuję w auto chłopaka i może rodziców i jedziemy na polowanie ;D Zaopatrzę sklep w jakieś ładne agamy i zbożówki, do tego rozwiąże problem wszystkich dookoła "Pauliiinaaa, co chcesz na urodzinyyy?" No po prostu wewętrznie szaleję i już się nie mogę doczekać, a tu jeszcze 3 miechy O.O

A tu fanpage;D

#agama #agamy #gekon #gekony #waz #wonsz #weze #kameleon #jez #jeze #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #gadzibastion Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)

@gravedigger @pankara @x-SANTA-x @leworwel @Papja @Cahir22 @Ranfun @Kodys @Queiroz @Jormungand @Turrsky @skrajnaa @Migfirefox: @foxmurder @nietopies @Maupolina @Pio23 @avible @kamdz: @nat89
Khaleesi - Po wywierceniu 30 otworów w nowej wielkiej szafie terrarium dla agam, stwi...

źródło: comment_UwXWGoHSfycfinPshSUNgFLW7KWTm2Yu.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Khaleesi: to widać po terrariach, wszystko czyściutkie, zadbane. Mogę się założyć że wolałabyś nie dojadać niż odmówić czegoś swoim podopiecznym. Wielki szacun dla ludzi z pasją.
  • Odpowiedz
no to jesteś w połowie drogi :) raczej mi nie wyglądasz na dziunię której świat kręci się wokół błyszczyków i dolepianych rzęs, a to miałem na myśli pisząc o pompowaniu kasy w swoja pasję. Na zyski jeszcze przyjdzie czas ;)
  • Odpowiedz
@Khaleesi: Najpierw inwestujesz a potem zarabiasz. Z Twoją pasją wyczuwam wielki sukces. :) Ostatnio mam fazę na agamę lub węża ale na razie nie jestem w stanie zapewnić warunków a chciałbym, żeby miały na wypasie. :D Ale jak już to kupuję gada od Ciebie. Przynajmniej będę wiedział, że był dobrze traktowany.

  • Odpowiedz