Wpis z mikrobloga

Jak wygląda cennik za kilometr w Warszawie? Mogę to jakoś szybko obliczyć? I jak mam przejazd do 25zł to jeśli wyjdzie mi za 30zł to mogę odjąć od tych 30zł moj kupon czy muszę się zmieścić w tych 25?
#uber
  • 9
  • Odpowiedz
@Kacc: Już rozumiem, nie ogarnąłem na początku tego > Jak wyjdzie 15zł, to cały kupon 'przepada'.
W takim razie wychodzi bardzo spoko opcja.
Jeszcze jedna sprawa, jak aplikacja pokazuje mi, że brak samochodów to znaczy, że nie ma szans, żeby ktoś mnie zgarnął?
  • Odpowiedz
Jeszcze jedna sprawa, jak aplikacja pokazuje mi, że brak samochodów to znaczy, że nie ma szans, żeby ktoś mnie zgarnął?


@ficek_m: tak, musisz czekać aż coś się pojawi, bo nie ma nikogo w okolicy
  • Odpowiedz
@ficek_m: jak jesteś nowy, to weź pod uwagę też, że w Uberze czasem funkcjonuje 'podwyższona stawka'. Gdy jest bardzo duże zapotrzebowanie na samochody, to stawka wg jakiegoś tam ich algorytmu się zwiększa. Ostatnio np. jak jechałem w piątek koło 1:30 w nocy to stawka była x2, tak więc wychodziło cenowo już podobnie jak taksówka.
  • Odpowiedz
@ficek_m: ale jest wtedy o tym informacja przy zamawianiu, musisz przepisać w appce aktualną stawkę, więc nie da się tego przeoczyć ;)
  • Odpowiedz