Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie że nowy update #citiesskylines zmienia sporo balans rozgrywki.
Po update praktycznie 90% stref handlowych upada bo nie ma wystarczającej liczby produktów kiedy obok jest strefa przemysłowa i ma problem z... brakiem wystarczającej liczby kupujących ( ͡º ͜ʖ͡º). Analogicznie do ostatniego mojego wpisu o braku ambulansów, dzisiaj mam coś takiego jak na screenie, tj. zero śmieciarek przy zapotrzebowaniu niedaleko obok. Korków jak widać brak. Czy tylko u mnie takie dziwne przypadki?
źródło: comment_RcQfCpRG2CRf9Hw51J2B83jve9MdVLnq.jpg
  • 4
@Qrix: pograłem trochę w to i nie wiem w czym ta gra taka wspaniała jest, miałem nastawiane wysypisk, szpitali, cmentarzy - dojazdy dobre połowa karawanów/karetek nawet nie było w użyciu a wiecznie i tak komunikaty krzyczały że śmieci leżą czy coś.
@CichyBob: do wersji 1.06b nie miałem takich dziwnych jazd, potem zaczęły się zmiany których kompletnie nie rozumiem. Szkoda, że nie mogę zrobić downgrade'u... Mam kopię, ale save'y są niekompatybilne w dół.
@Qrix: ja już dawno przestałem w to grać, postawiłem sobie świetną strefę czerpiącą ropą, zrobiłem bezpośrednie połączenie kolejowe i połowa firm co chwilę mi i tak upadała - zdenerwowałem się i poszedł uninstall