Wpis z mikrobloga

Wszyscy ochoczo śmieszkują na mirko, lecz prawda jest taka, że w większości siedzą tu smutni ludzie. Jedni nie mają dziewczyn, drudzy mają problemy z akceptacją własnej mordy. Niedowartościowane dziewczyny szukające atencji. Przede wszystkim masa samotnych ludzi, dla których mirko jest miejscem, gdzie codziennie spędzają wieczory. Inni, jak ja ostatnio, spędzają całe dni. Modlę się za Was wszystkich, żebyście znaleźli wartościowych ludzi w życiu. Mam nadzieję, że gdy wejdę tutaj za dwa lata, nie będę widział nicków z teraźniejszego okresu.

autorem tego wpisu jest wielki polak i patriota, ZAPACH_STARCA, mój serdeczny przyjaciel, z którym razem przeszedłem całą ścieżkę edukacji - sześć lat w podstawówce i pięć lat w gimnazjum, przez cały czas w jednej ławce. kondominium michałowo-białkowe pod papieskim zarządem powierniczym dziewięć miesięcy temu dało mu bana na rok, ban mija za trzy miesiące, czyli dokładnie dwa lata po dodaniu powyższego wpisu. jakieś wnioski?

miłego dnia wykop.pl/mikroblog

#wykop
powodzenia - Wszyscy ochoczo śmieszkują na mirko, lecz prawda jest taka, że w większo...

źródło: comment_butY2xatjyE6i58MziT2sv25VGruacEI.jpg

Pobierz
  • 20
czyli dokładnie dwa lata po dodaniu powyższego wpisu


@powodzenia: O #!$%@?, to mnie załamałeś człowieku... Pamiętam ten wpis jakby był dodany wczoraj. ( ͡° ʖ̯ ͡°)