Wpis z mikrobloga

@3nriqu3: Wikingi wychodzą tanio, a brat chce uciekać z nju, bo wcale tak koloroow nie jest.
W virgin podobno(nie sprawdzałem) te ceny są przez jakiś czas tylko, czy coś. Sprawdź dokłądnie ofertę zanim się zdecydujesz.
@3nriqu3: LTE jest. jedyny minus jest taki, ze wszystko musisz zalatwic sam przez infolinie albo z #!$%@? wiedzacym konsultantem online a nie tak jak w play w salonie. Ale dlatego pewnie jest tanio ze nie utrzymuja darmozjadow
@3nriqu3: czemu brat mowi ze zle? Co konkretnie? Dla mnie mega fajna oferta, bo za ten hajs wiecej nie znajdziesz i glownie umowa BEZTERMINOWA czyli jak za miesiac gdzies bedzie lepiej to rezygnuje i tam ide a nie czekam 15mcy do konca umowy
@emmwuu: i tak będąc w play nie chodzę do ich salonów bo mam wrażenie jakby ich pracownicy znaleźli się tam przypadkiem. z reszta ja zwykle jestem bezproblemowym klientem (bo w play do tej pory nie miałem żadnych problemów). Czyli wychodzi na to, że nju albo Virgin.
@3nriqu3: haczyki w virgin: brak mmsów w pakiecie:p 29zł za nolimit mom, stac, sms i 2gb. a ten co rozsiewa plotki o tylko czasowej promocji - miała być ograniczona czasowo na pierwsze włączenie do końca kwietnia, teraz przedłużyli bezterminowo. Jak się załapiesz, to już mieć będziesz.
@emmwuu: w nju płacisz za nielimitowane mmsy 10zł, taka różnia (29/39). i w virgin kupujesz tańsze doładowania na allegro a w nju opłacasz rachunek co do grosza. (w sumie w nju na karte też można włączyć 39 do wszystkich więc słaby mój argument xd)
@raspberry_pi: za 19 w virgin nie ma nolimitu, jest 100 minut i darmowe do play. w tym przedziale cenowym lepszy jest mobile viking też 19, też