Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie odnośnie sieci komórkowych. Ponieważ oferta #play dla niskich abonamentów jest śmieszna chciałbym przenieść numer do innej sieci. Zależy mi na nielimitowanych rozmowach, sms i jakimś pakiecie internetowym >=2GB. Co będzie najodpowiedniejsze? #njumobile, #mobilevikings czy #virginmobile?
  • 31
  • Odpowiedz
@3nriqu3: Czyli generalnie najlepiej wszystko nielimitowane i nielimitowany internet i to tak pewnie za góra 10zł. Ktoś tu chyba zapomina, że sieci komórkowe nie są instytucją charytatywną ani fundacją.
  • Odpowiedz
@3nriqu3: jeśli zdarza Ci się prowadzić rozmowy dłuższe niż godzinę to w vm każda rozmowa jest z automatu przerywana po 60 minutach. Nie jest to może zbyt istotne ale warto wiedzieć.
  • Odpowiedz
@mamFAJNYnick: błagam 500MB to może dwa lata temu bylo wystarczające
@pomarange: chyba nie, skoro w sieciach ktore wymieniłem można mieć za 29 zł - 39 zł przyzwoitą taryfę z darmowymi polączeniami, smsami i internetem 2gb lte
  • Odpowiedz
@3nriqu3: Nie porównuj sieci wirtualnych do stacjonarnych, które mają call center, działające obsługujące salony i pełną gamę innych ofert, zarząd, magazyn etc. Poza tym widzę, że się w dupach ludziom przewraca, wszystko no limit za 30 zł, bo inaczej to zdzierstwo, kit, że jeszcze niedawno nie było sekundowego naliczania i ledwo było jakieś 100 minut w abonamentach za 50 złotych
  • Odpowiedz
@pomarange: po pierwsze to grzeczniej, bo nie wiem czemu się spinasz. po drugie guzik mnie obchodzi wszystkie te call center i salony, bo z nich najzwyczajniej nie korzystam (poza tym salony są franczyzowe i naliczają swoją prowizję - sprawdź ceny na stronie internetowej i w salonach). po trzecie tak wygląda postęp i konkurencyjność i #!$%@? mnie boli, że nie było sekundowego naliczania - teraz jest. tak samo jak są tańsze
  • Odpowiedz
@pomarange: ale jakie ogólniki i czemu słabe? jakieś argumenty? czy tylko prychnę i foch? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w jakiej sieci koleżanka pracuje, że tak klienci chcący więcej za mniej ją zdenerwowali? poza tym to, że chcę więcej, ale taniej jest normalnym zachowaniem, tak samo jak firmy wolałyby oferować mniej za więcej. taka jest naturalna kolej rzeczy.

EDIT: już wiem - koleżanka jest z play
  • Odpowiedz