Wpis z mikrobloga

Napisałem ostatnio post, w którym zapytałem kiedy żydostwo przeprosi za zbrodnię w Koniuchach, zbrodnię w Nalibokach, rzeź w Skidlu, ukrywanie i ochronę zbrodniarza komunistycznego Salomona Morela oraz inne przestępstwa polegające na mordowaniu polskich żołnierzy i ludności cywilnej, służalczość wobec ZSRR i totalny brak honoru.

Nie wiem dlaczego, ale mój post został usunięty - chciałbym wiedzieć dlaczego. Czy żydzi są na Wykop.pl pod jakąś specjalną ochroną?

#polityka #zydzi #cenzura #zbrodnie #izrael #banda #terrorysci #komuchy
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Destr0: Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego (KBW) był opanowany przez środowiska żydowskie! Zobacz kim był Juliusz Hubner, dowódca KBW oraz inni "pracownicy" tego "departamentu". Jeśli masz trochę oleju w głowie to dojdziesz do wniosku, że żydzi mordowali żydów. Fajnie, nie?
  • Odpowiedz
@daimos: A Dzierżyński był Polakiem, i? Czytałeś jakąś literaturę czy po prostu siejesz nienawiść?

Jeśli masz trochę oleju w głowie to dojdziesz do wniosku, że żydzi mordowali żydów. Fajnie, nie?


Niemcy mordowali Niemców podczas II wojny.
  • Odpowiedz
@Destr0: Dzierżyński był zdrajcą - czytałeś jakąś literaturę czy po prostu siejesz ferment?

Napisałem, że żydzi mordowali żydów bo zasugerowałeś jakoby pogrom kielecki był "dziełem" wyłącznie Polaków a tak nie było. Całość była żydowską inicjatywą a to, że wysługiwali się polskimi zdrajcami to już inna sprawa.

Żeby Ci ułatwić sprawę sprawdź jeszcze kim byli: Wacław Komar, Zdzisław Bibrowski, Edward Koninski, Oskar Weiss, Leon Helfer. Jak będziesz chciał to podam więcej
  • Odpowiedz
@Destr0: hipokryzja? Ci, o których napisałem byli niby Polakami, dla których interes żydowski (lub obcego mocarstwa w przypadku Dzierżyńskiego) był ważniejszy - mordowali swoich pobratymców (pochodzenie żydowskie) a także rodaków (Polaków) co czyni ich zdrajcami. Łapiesz, czy to zbyt trudne do ogarnięcia?
  • Odpowiedz
@Ginden: Zaraz, nie sugeruj tutaj, że nie lubię kogoś ze względu na pochodzenie! W AK walczyli Polscy Żydzi (Likiernik, Aronson) do których mam ogromny szacunek - nie zwrócili się w stronę sowietów, nie mordowali swoich pobratymców i rodaków. Nienawidzę zdrajców, sowieckich/faszystowskich pachołków - czy to źle?

PS: zobacz kto ci daje plusy, ja bym się wstydził haha ;

)
@jrs2: dobrze. Dziękuje za pamięć ;) A tak bardziej
  • Odpowiedz
@jrs2: ci ludzie działali z niskich pobudek. Gratuluję zestawiania pracownika ZUS z mordercami i zbrodniarzami. Uwielbiam lewacką logikę myślenia. Dawaj napisz coś jeszcze, dawno się tak nie uśmiałem ;

)
  • Odpowiedz
@Ginden:

Nie tak dawno temu pisałeś o tym, że wszyscy Żydzi traktują innych jako podludzi, teraz, gdy zostałeś ośmieszony, wynajdujesz sobie


Bo generalnie tak jest, że 99% w/w to swołocz a tylko niewielka ich część to porządni
  • Odpowiedz