Wpis z mikrobloga

#modameska #pytanie Mireczky i głównie Mirabelki pomóżcie. Idę na 18 do koleżanki (jestem #niebieskiepasek, lat 17. Wysoki, budowa normalna, nie za chudy, nie za gruby) i nie wiem jak się ubrać. Preferował bym jakoś tak elegancko, ale zarazem luźno. Myślałem trochę nad koszulą coś tego typu. Spodnie bym miał albo ciemne jeansy (w miarę wąskie) albo spodnie również ciemne, materiałowe (choćby do garnituru). Buty adidas zx750 lub lakierki (te do garnituru)
Co o tym sądzicie? Może macie jakieś własne kreacje na tego typu wyjścia. 18 będzie w lokalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
@Cychu: Nie bierz koszuli w kratę, bo będziesz wyglądał jak 90% innych chłopaków xD. Granatowej szczególnie xd.
Spodnie to jakieś chinosy jasne, czy ciemne, joggery. Zależy od koloru koszuli. Adidasy mogą być, git.
@Cychu: Według mnie pójście na osiemnastkę w adidasach to jest przynajmniej nietakt, ale i tak niektórzy tak robią. Ja zawsze brałem marynarkę, jednolitą koszulę, ciemne spodnie i buty derby. Do tego krawat bądź muszka jeśli ktoś lubi. Osiemnastka to nie jest wyjście z kumplami na piwo, więc można się trochę bardziej elegancko wystroić
@Cychu: chinosy + sensowna polówka + casualowe buty(zara itd.) + pasek pod buty + mozesz tez jakaś chustę-komin nałożyć. Tak będziesz wyglądał bardziej niz poprawnie.
@Cychu: imo: ciemna koszula w jakiś wzorek (broń Boże w kratę, jak 90% innych kolegów), ciemne jeansy/chinosy khaki, wygodne ciemne buty (niekoniecznie eleganckie, np. puma suede)