Wpis z mikrobloga

Siema Mirki i Mirabelki. Jako że się dzis wynudziłem w pracy i dopiero po wyjściu odzyskałem dobry humor, postanowiłem zrobić rozdajo. Mam do rozdania na miesiąc jedno konto seedbox typu 19 (o wartości 19,95zł) i jedno konto typu minecraft 2GB (o wartości 35zł).

Rozdajo nie jest tylko za biedaplusa, ale za troszkę pracy własnej. Jeśli chcesz wygrać, do godziny 23:59 napisz jeden pozytywny/negatywny fakt z życia Bronka/Dudy. Aby nie było tak prosto, pozytywny fakt z życia Bronka ma o 5 razy większą szansę na wylosowanie!

Powodzenia i dobrej zabawy!

#rozdajo #rozdajozadarmo #minecraft #torrent #torrenty #wybory
WMPP - Siema Mirki i Mirabelki. Jako że się dzis wynudziłem w pracy i dopiero po wyjś...

źródło: comment_2zT9RPddsZBfkPfcg4dgH1Hn6Mzp61j8.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@WMPP: neagtywne to chyba takie, że niektórzy politycy nie powinni się urodzić...
A teraz dawaj sendboxa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a ostatnio szukałem shella do seedowania plików...
  • Odpowiedz
Zygmunt Komorowski [ stary Bronka ] zdobył fałszywe świadectwo maturalne i zapisał się na studia. Został później socjologiem i afrykanistą, ważną figurą w świecie nauki. Do lat 90. opublikował kilkanaście książek poświęconych Afryce. Później Bronisław Komorowski żartował sobie w rozmowie z dziennikarką Teresą Torańską, że „ojciec został profesorem uniwersytetu, a miał fałszywą maturę" - to pozytywny fakt = starszy Bronka to człowiek z jajami ;)
  • Odpowiedz