Wpis z mikrobloga

Mireczki, gdy widzę jak moi znajomi piją wódkę, czyli najpierw biorą popite, później wódkę a na koniec znowu popitę, to coś w moim patriotycznym sercu pęka. Czy tak w ogóle przystoi? :) Jutro mam kawalerski z tymi gałganami i chce im pokazać, ze są wyjątkiem na świecie tak praktykującym. Stąd pytanie- jak Mirunie piją alkohol? Plusy w komentarzach
#sondaz #pytanie #problemypierwszegoswiata
  • 102
@sucref: ale jaki jest sens picia POpity PRZED piciem? Miałem kumpla co wlewał do pyska wodę, trzymał i przelykal dopiero razem z sokiem. Jeśli wódka dobrze wchodzi bo masz akurat dobra formę to i bez przepity wejdzie. Jeśli nie to przepić mozna. Zagryzania wedle uznania. No i papieros do wódki!
@sucref: w zaleznosci, jak pije drugi dzien z rzedu i mam okropnego kaca a widok alkoholu sprawia ze mi slabo to wole jednak p/w/p bo po prostu bym sie zrzygal ewentualnie drina generalnie wodka slabo mi smakuje wole ruda.
@sucref: cumplu co znaczo "plusy w komentarzach" czy w ten atencyjny sposob namawiacz mireczkow do komentowania Twojego posta bo dasz plusy?

popita - woda - popita baaaardzo zadko jak pusty zaladek, normalnie nikomu tak nie przystoi chyba ze rozowypasek
@sucref:
1. Trzymamy kulturalnie kieliszek.
2. Czekamy na naszych braci kompanów.
3. Pijemy wspólnie i zdecydowanie.
5. Wymiana spojrzeń i odłożenie kieliszka.
6. Bez pośpiechu, sięgamy po zapojkę jeśli jest taka potrzeba i z najwyższym spokojem pociągamy pare łyków, aby przygotować się na kolejny kieliszek.
8. Polewamy, bądź udostępniamy nasz kieliszek polewającemu.


Bardzo ważne! Nigdy nie trzymamy zapojki i kieliszka na raz! To oznaka strachu i słabej woli!