Wpis z mikrobloga

Nawiązując do : poprzedniego wpisu
Parę osób zgadło, trochę cynizmu, trochę zazdro, trochę beki = po staremu na wykopie :)
Bida jak widać bo nawet na pościel nie starczyło ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale to fota z czasów jak sam mieszkałem, przed przyjazdem zony, to wtedy prawilnie kawałek koca i poduszki i styka.

Na plaże 5 minut od drzwi ( z czego z minutę jazda windą), w pracy git , rodzinka czyli żona i córka już dołączyły.
Jakość życia skoczyła znacznie ale to dlatego że nie dane mi było być w Polsce wykopowym informatykiem za 15k/miesiąc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pogoda póki co nadal daje radę, ale lada moment będzie hardkorowo (50+ stopni i wilgotność prawie 100%).

Generalnie pod każdym względem zmiana na lepsze - pozdrowienia z plaży pod domę!

#emigracja #majksonwdubaju oraz delikatne #pokazmorde
Pobierz majkson - Nawiązując do : poprzedniego wpisu
Parę osób zgadło, trochę cynizmu, troch...
źródło: comment_ewyenhDTmC8CpcT0y3VJdW4nl0L3L600.jpg
  • 18
@JanuszProgramista mogę powiedzieć jak ejst teraz - w nocy jest koło 28-30, teraz jest ok 40 i wilgotność 25%.
Małe mieszkanie zakładam że mówisz o studio czyli polska kawalerka = kuchnia lazienka i salon w ktorym sie spi to ok 70 000zł rocznie. Wynajem mieszkania z 1 sypialnia to ok 110 000 rocznie. Ale wynająć może tylko rezydent, wynajem wakacyjny raczej nieoficjalną droga gdzie płacisz za dzień lub jakoś inaczej się dogadujesz
Pobierz majkson - @JanuszProgramista mogę powiedzieć jak ejst teraz - w nocy jest koło 28-30,...
źródło: comment_r6tTPyytmLPJNTFKuCYWkMvcQqNGyzff.jpg
@majkson: musieli Cię oszukać. Wilgotność w Dubaju nie przekracza 65%. Tylko po prostu subiektywne odczucie jest inne bo przy temp 45' 65% to jest bardzo duża wartość i człowiek czuje się spocony, bo pot wolniej paruje.
@yeloneck: bardzo mozliwe, generalnie każdy płakał że od maja będzie ciężko a póki co jest znośnie, nawet ok 13-14 na plaży. Chociaż w ostatni weekend musiałem wychodzić z morza na plażę żeby się schłodzić ;)