Wpis z mikrobloga

Mireczki, kupiłem kamerę leśną (myśliwską - jak zwał tak zwał) i nie wiem jak ją skonfigurować. Potrzebuję Waszej pomocy. Muszę w odpowiednie rubryki wpisać dane sieci T-mobile, ale zupełnie nie wiem, co jak i gdzie. W dodatku instrukcja obsługi, którą otrzymałem jest tak niejasna, że też nie wiem co i jak. Pomożecie? #pytanie #pomocy #tmobile #telefony #sieci #aliexpress i sorry za to, ale liczę, że mi pomożecie #komputery #informatyka #spamtagami co mam wpisać w te rubryki?
http://i62.tinypic.com/v7y0dt.jpg
janekpie - Mireczki, kupiłem kamerę leśną (myśliwską - jak zwał tak zwał) i nie wiem ...

źródło: comment_htW56LXqG3TVchJFizscGLGur6YSjY6y.jpg

Pobierz
  • 17
@cenzor123: mam ochotę Tobie powiedzieć kilka niemiłych słów człowieku, jeśli jesteś taki bystrzacha i uważasz, że nie zrobiłem tego, to powiedz mi, co powinienem powpisywać, bo ja niestety tego nie ogarniam i mi to nie działa.
@janekpie: pamiętaj o dwóch sprawach
1. Jeżeli akumulator jest odrębnym elementem, to pamiętaj żeby nigdy nie podłączać do urządzenia akumulatorów jeśli urządzenia jest przełączone na ON. Zawsze musi być OFF
2. Wartość zdjęcia mała, i sukcesywność wysyłania co 1 minut ustaw, (potrafią się zapchać)

jak jest do wyboru kraj i siec to nic nie uzupełniasz, tylko numer.
W innym wypadku google apn
Powodzenia.
@cenzor123: stayr, jeśli Tobie to jest oczywiste - powiedz mi, co wpisać. Ja z komputerami i telefonami mam tyle wspólnego, że wybieram po prostu który mi pasuje. Zwyczajnei w świecie nie znam się.
@janekpie: INTERNET:
Nazwa: T-Mobile (lub jakaś dowolna)
APN: internet
Proxy: nieustawione/puste
Port: 8080
Nazwa użytkownika: nieustawione/puste
Hasło: nieustawione/puste
Serwer: nieustawione/puste
MMSC: nieustawione/puste
Proxy MMS: nieustawione/puste
Port MMS: nieustawione/puste
MCC: 260
MNC: 02
Typ uwierzytelniania: PAP
Typ APN:default