Wpis z mikrobloga

Dzisiaj obudził mnie flightradar. 20 minut i byłem na lotnisku.
A380 na Okęciu naprawdę rzadki widok. Leciał do Dubaju, ale coś się musiało stać że lądował w Warszawie. Nie pamiętam kiedy ostatnio lądował A380 w Warszawie. Foto z telefonu, wolałem zdążyć i popatrzeć.

2015-05-19 Dallas (DFW) Dubai (DXB) A388 (A6-EET) 17:15 17:59 08:00 Diverted to WAW
Pobierz e.....i - Dzisiaj obudził mnie flightradar. 20 minut i byłem na lotnisku.
A380 na Ok...
źródło: comment_rgujWrL79TemW0XRp2FiM2fIzJpXlvt0.jpg
  • 161
@i_wtedy_sloik_pekl: na razie nie wiadomo. Czekają na decyzje przewoźnika. Moim zdaniem jest mała szansa aby dzisiaj poleciał - części i mechanicy są w drodze. Jeżeli dziś nie wyleci, to logiczne byłoby żeby później poleciał w standardowym kursie do Dubaju zamiast A330 który lata codziennie. Jak będzie zobaczymy, obserwuj profil lotniska chopina na fb https://www.facebook.com/LotniskoChopina
@esati: Dzięki za odpowiedź!

Trochę jednak nie pasuje mi wersja z zastąpieniem A330 (tudzież 777, bo chyba on zwykle latał od nich), bo jednak jest też wcześniejszy lot z Dubaju do WAW, który też trzeba obsłużyć

Ciekawe kto zabierze pasażerów z uszkodzonego A380, czy przyleci coś specjalnie po nich, czy znajdą inne rozwiązanie...
W Modlinie bodajże 27 maja ma lądować A330 i jest wielkie poruszenie wśród pracowników, bo nikt nie ma pojęcia jak to obsługiwać, gdzie to ma pokołować no i oczywiście nikt nie jest przeszkolony w jakimkolwiek stopniu. A żeby było jeszcze ciekawiej, to obsługa nie wie, czy dyszel do wypychania A320 będzie pasował do A330 i nie wiadomo, czy da się to potem wypchnąć.

nasi im uszkodzili oponę przy kołowaniu, a na Okęciu