Wpis z mikrobloga

Wyrzucania śmieci ciąg dalszy - dzisiejszego #rozdajo głównym motywem są #gry #pcmasterrace
.
.
Zasady proste - plus i komentarz w którym przekonujesz mnie do oddania tego zestawu właśnie tobie.
Suby nie są niezbędne ale mile widziane (#atencja)
.
.
Ale ale - co w zestawie?
.
.
PUDEŁKOWE WERSJE
- Defcon
- Battlefield 3
- Grand Theft Auto IV (edycja premierowa z kartonowym pudełkiem)

- Grand Theft Auto IV : Episodes from Liberty City**
BEZPUDEŁKOWE WERSJE
- Mortal Kombat 4
- Tony Hawk Pro Skater 2
- Sheep
- Wacki - Kosmiczna Rozgrywka
- Lomax
- Populous : The Begining
i też bezpudełkowe ale nie załapały się na zdjęciu
- Command & Conquer: Red Alert
- Command & Conquer (ta pierwsza pierwsza część z tyberium itp)
.
.
Wszystko oryginalne, na allegro mnogo hajsu warte - a ja wam to za darmo* oddaję.
.
.
W bonusie film na DVD - Pulp Fiction
.
.
Q: HOLA HOLA "*" ?? ALE ALE A GDZIE W TYM HACZYK?
A: Wygrany pokrywa koszt wysyłki z cołaska + VAT (opcjonalnie)
.
.
.
Jeżeli nikt nie przekona mnie komentarzem to losujemy za pomocą random.org - czas do 22:00 albo coś koło tego.
.
.
Dorzucę jeszcze tag #steam bo tu też masa ludzi w gry gra ,a darmowe gry najlepsze gry
.
.
**- gry oznaczone dwiema gwiazdkami wykastrowane z CDkeyów, które zaginęły w mrokach mej niepamięci
.
.
elo
Etykieta - Wyrzucania śmieci ciąg dalszy - dzisiejszego #rozdajo głównym motywem są #...

źródło: comment_KhjGC3j3zuIeMW7Wjc9XZXB96YvuXj4d.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Etykieta: o w #!$%@?, niezła nostalgia :D. Przypomniałem sobie o Sheep, Populus i Lomax - ogrywałem to na swoim pierwszym PC razem z Hawkiem (ale to cały czas popularna gra), do kompletu brakuje jakiegoś Shogo albo Gruntz :D. Gier nie chcę i tak nie zamontowałem w swoim ultra piecu napędu :D
  • Odpowiedz
@Etykieta: daj Pan pograć w Command & Conquer: Tiberian Sun. Nic innego nie pójdzie a mikro czytać już nie mogę...wszędzie #wiedzmin3 i wymagania takie, że nie wiem kiedy na taki sprzęt uzbieram (,)
  • Odpowiedz
@Etykieta: Bo zbieram wszystko co związane z grami ( uwielbiam fizyczne kopie), które potem lądują na mojej stale powiększającej się półeczce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz