Wpis z mikrobloga

Hehe, ostatnio takie marudzenie było na #cdp

Hurr durr, jak oni mogli tak grę obciąć, na trailerach wyglądała 985032974502 razy lepiej, to chamstwo i oszukiwanie graczy

A po wpisach widzę, że na sprzętach za kilka tysięcy złotych, średnio macie po 35 fps (oczywiście nie na maksymalnych detalach), a w cutscenkach jeszcze gorzej :) Jeżeli odpalilibyście na swoim sprzęcie grę z grafiką jak na trailerach, mielibyście 2, góra 3 fpsy przez 3 sekundy zanim PC przetopiłby się przez podłogę... no chyba, że ostatnio dostaliście komputer od NASA :)


[ #wiedzmin3 #cdp #pcmasterrace ]
  • 31
@FilipChG: yyyy, przecież akurat wszyscy właśnie piszą że gra jest super zoptymalizowana i na sprzętach nawet w okolicy minimalnych, da się wyciągnąć spokojnie ~30 FPS na wysokich ustawieniach O_o A przy lepszym sprzecie spokojnie ultra i 50-60 FPS. Nie wiem co ty czytasz.
@wielooczek: o #consolepeasants przez których jest gorsza grafika gry to już nie wspomnę


@StayOut: Czyś Ty na głowę upadł? Gry się optymalizuje pod typowe konfiguracje, które w danym momencie są na rynku. Konsole nie mają NIC do rzeczy, że GTX Titan to ledwo 0.01% kart na świecie. Gdyby CDPR zrobił optymalizację pod topowe konfiguracje to 90% z ujadaczy #pcidiotrace gówno by pograła.

Ale spoko, dajcie się nabierać na marketingowe pieprzenie,
@Norbercikk: Chyba bóg cię opuścił. Głupia 970 przy przyzwoitym procu i niezasyfionym systemie ciągnie spokojnie wszystko na ultra (z wyłączonym tylko głupim hairworks) w 1080p i 50-60 FPS
@piker: to ty dałeś się nabrać marketingowi i bieda konsolom. To ma być ta super grafa (na poziomie W2) nie do uciągnięcia dla przeciętnego PC? Ręce opadają. Dalej dajcie się robić w konia
to ty dałeś się nabrać marketingowi i bieda konsolom. To ma być ta super grafa (na poziomie W2) nie do uciągnięcia dla przeciętnego PC? Ręce opadają. Dalej dajcie się robić w konia


@StayOut: Głupi jesteś czy udajesz? Dzisiejsze konsole potrafią znacznie więcej, niż Wiedźmin 3 (który, kolokwialnie mówiąc, jest brzydki, są ładniejsze gry na konsolach), z tym, że konsolowcy mają to w DUPIE. Głęboko. To #pckucrace powiększają sobie mikropenisa o te
@StayOut: Widać Wiedźmin 3 to gówno xD

Wybacz, ale jeżeli ktoś nie umie zoptymalizować kodu pod ściśle określony sprzęt, to nie powinien tworzyć gier. Ani żadnego innego kodu.
@Shaki: a jak, przejrzałem, większość bolków leci na sprzęcie klasy GTX 970, to co ma nie działać? Zresztą, bez konkretnej metyki testowania to ja sam moge jakieś kosmiczne fps-y powyciągać.
@piker: Nie. To kwestia konsol niedomagających dzisiejszym możliwościom technologicznym. Przez konieczność wydania tej gry na konsole, graczom PC-towym została zabrana możliwość gry na grafice na jakiej ta gra powstawała już w 2013 roku (na PC)
StayOut - @piker: Nie. To kwestia konsol niedomagających dzisiejszym możliwościom tec...
@StayOut: Jeżeli wierzysz w to, że to nie były rendery, to naprawdę nie widzę sensu dyskusji z Tobą. Może mi jeszcze powiesz, że The Division z E3 to też prawdziwy gameplay? Proszę, skompromituj się dalej ( )