Wpis z mikrobloga

.> rozmawiaj ze znajomymi o polityce
.> "Komor tak bardzo mniejsze zło, taki nieszkodliwy gajowy, Duda i tak kradnie bez prezydentury, jak PIS dojdzie do władzy to zamienimy się w kaczki"
.> powiedz o istnieniu "Niebezpiecznych związków..." i że już sam fakt istnienia tego rodzaju książki powinien skłonić do zastanowienia się nad gajowym i nieoddaniem głosu na żadnego z nich
.> "Oj a ty tak nie wierz we wszystko co przeczytasz ;)"

Jadę do Kanady ( )

Już mniejsza o Komora, ale to już milionowy raz gdy się przytacza jakiekolwiek źródło czy materiał niezgodny z czyimś widzimi się, to następuję nieśmiertelne "Oj a ty tak nie wierz we wszystko co przeczytasz ;)"

#gorzkiezale #komorowski #wybory
  • 12
@Madzialena: Masz przynajmniej normalnych znajomych, jak powiedzialem w pracy ze głosuje na Brauna to nawet nie wiedzieli co to za kandydat, a jak powiedziałem że w drugiej turze głosuje na Dude to dostali taakiej wscieklizny ze musialem się ewakuować. Coś jakby rzucić pieniądze w grupkę rzydow
znajomej ostatnio mówiłem o 'Niebezpiecznych związkach...' to powiedziała, że 'to też KTOŚ napisał, nie można tak wszystkiemu wierzyć'. taka niunia co wiedzę o świecie czerpie z tvnu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Madzialena: Pewnie teraz nie chcesz się po prostu przyznać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zastanawia mnie to, bo użyto dokładnie tych samych wyrażeń:

"już sam fakt istnienia tego rodzaju książki powinien skłonić do zastanowienia się"
+
"Oj a ty tak nie wierz we wszystko co przeczytasz "